Депутати-свободівці Тернопільської облради вимагають термінового розгляду питання про функціонування служби швидкої допомоги

Поділитися

Фракція ВО “Свобода” в Тернопільській обласній раді вимагає негайного розгляду питання подальшого функціонування служби швидкої медичної допомоги в Тернопільській області.

“Враховуючи значний соціальний резонанс, пов’язаний з питаннями подальшого функціонування служби швидкої медичної допомоги, а також неналежний стан підготовки рішень із реорганізації служби в Тернопільській області, з метою забезпечення надання системної невідкладної допомоги мешканцям на засадах послідовності, безперервності, доступності, запобігання негативним наслідкам для здоров’я та життя хворих, потерпілих, врегулювання питання фінансування відповідних установ, фракція ВО “Свобода” в Тернопільській обласній раді вимагає у в. о. голови Тернопільської обласної ради С. Тарашевського терміново скликати 28 грудня 2012 року в приміщенні обласної ради засідання постійної депутатської комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства”, – йдеться у заяві депутатів-свободівців.

Фракція просить при розгляді зазначеного питання забезпечити присутність представників Тернопільської обласної держадміністрації, відповідальних за підготовку рішень з реорганізації служби екстреної медичної допомоги, а також керівників фінансового та юридичного напрямків обласної ради та облдержадміністрації.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”

Недбальство Тернопільської облдержадміністрації ставить під загрозу життя та здоров’я мешканців області

Тернопільський фестиваль куті поставить новий рекорд України?