Рішення суду, постановлене за позовом прокуратури області,    Управлінням Тернопільської обласної ради виконано

 Виконано рішення Тернопільського окружного адміністративного суду, постановлене за позовом прокуратури області, яким зобов’язано Управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської обласної ради зняти прапор з червоно-чорним полотнищем на адміністративному будинку №8 по вулиці Грушевського у місті Тернополі.

 

Зокрема, на виконання зазначеного рішення, постановленого за позовом прокуратури області, виконавчий лист суду звернуто до виконання у відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Тернопільській області.

Державним виконавцем 17 січня 2013 року винесено постанову про відкриття виконавчого провадження, яку направлено сторонам виконавчого провадження. Боржнику надано строк, протягом семи днів з моменту винесення постанови, для добровільного виконання рішення суду.

Відповідно до інформації, наданої начальником відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Тернопільській області, рішення суду Управлінням з експлуатації майнового комплексу Тернопільської обласної ради виконано.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Напишіть відгук