01220, м. Київ, вул. Банкова, 11.

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Пане Президент!

Звертаюся до Вас, як до гаранта Конституції України, зокрема, ст..102, розділу V за якою саме Ви є гарантом прав і свобод людини і громадянина.

Коротко про суть проблеми з якою я звертаюся до Вас, оскільки інших посадових осіб та державних органів, в усякому разі у Тернопільській області, де я проживаю і можна було б сподіватися на законне вирішення моєї проблеми, немає. Справа в тому, що до 02 липня 2012 року я працював на посаді директора одного з кращих в Україні професійно-технічних навчальних закладів – Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука. На цій посаді я працював впродовж 14 років і був увільнений без будь-яких обґрунтованих пояснень «у зв’язку із закінченням дії терміну контракту». Жодної іншої роботи мені запропоновано не було.

Мені 55 років, мій трудовий стаж становить більше 40 років. За взірцеве виконання своїх посадових обов’язків, у 2009 році я, Указом Президента України був удостоєний звання «Заслужений працівник освіти України», а у 2011 році – «Заслужений діяч естрадного мистецтва України». У липні 2012 року мною були подані відповідні документи для взяття на облік як безробітного у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості, але всупереч статті 46 Конституції України мені відмовлено у взятті на облік і виплату грошової допомоги.

В даний час я уже майже рік не працюю, не отримую допомоги по безробіттю, залишився абсолютно без будь-яких засобів до існування. Тривають репресії проти членів моєї сім’ї, що однозначно свідчить про політичні переслідування моєї родини зі сторони влади.

Моє звернення до державних органів щодо незаконності дій керівника та працівників Тернопільського міськрайонного центру зайнятості жодних позитивних наслідків не дали.

Прошу врахувати також ту обставину, що я давно і серйозно хворію, зокрема цукровим діабетом, хронічним гепатитом,хронічним пієлонефритом,ішемічною хворобою серця, переніс чотири хірургічних операції, у тому числі дві пов’язані з онкологічними захворюваннями. Щоденно я вживаю медичні препарати вартістю у декілька сотень гривень.

Хотів би зазначити, що я не прошу милостиніі ні у Вас, пане Президент, ні у держави. Я прошу лише відновити у відношенні до мене законність, гарантовану Конституцією та надати можливість працювати згідно моєї кваліфікації та самотужки заробляти собі на хліб.

У зв’язку з цим прошу:

 1. Дати доручення відповідним правоохоронним органам перевірити законність дій керівника та працівників Тернопільського міськрайонного центу зайнятості щодо відмови мені у взятті на облік як безробітного та виплати допомоги у зв’язку із безробіттям.
 2. Дати доручення відповідним правоохоронним органам перевірити законність дій посадових осіб Міністерства освіти науки молоді та спорту щодо увільнення мене від обов’язків директора Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука.
 3. Дати доручення відповідним державним органам щодо сприяння у трудовлаштуванні згідно отриманої мною у 1980 році у Львівському державному університеті імені Івана Франка кваліфікації « Історик. Викладач історії та суспільствознавства».

Про розгляд мого звернення прошу повідомити мене особисто у встановлені чинним законодавством терміни.

 

м. Тернопіль                                    10 січня 2013 року

 

Півторак Р.Є.

 

Тел.:(0352)-52-76-33

Моб. 097-38-39-0-38

46002

вул..Галицька, 29а,кв. 1

м.Тернопіль

3 comments

 1. учень

  А що можна прокоментувати на такий лист ? Це пише людина яку навіть така його біда не заставила покаятися , а дальше гнівить Бога , що і робив всі ті 14 років в училищі. Це п. Романе вам вилазять всі ці дитячі премії і працівників , ці зароблені на важких роботах дитячі гроші , остані гроші батьків , сльози і нерви і здоровя Е.В.Корнійчук , Клина В.А., Я.І.Сидорчука і багато інших. А тепер вам нехай допомагають Смакула , Максимлюк , і їм подібні , Мухоїд – алкоголік , продавайте свої дачі квартири , машини які ви покопляли за НЕ СВОЇ гроші для своїх синочків-неробів та для вище згаданих осіб-хабарниць.

  1. Працівник

   Ото чиста свята правда!!!!!!! Хто не вчився чи не працював з п.Півтораком, той не може навіть уявити того жаху, який цей “порядний” освітянин чинив із учнями і підлеглими.А вищезгадані Максимлюк Г.Р. і Смакула І.З. попри золото і гроші від нього, також так вже терпіли за ті подачки, що соромно було і дивитись, як люди заради грошей можуть принижувати свою гідність… Тут просто без слів.

 2. знаючий

  ну та ясно що в тюрягу не хочеться – тут і чорту листа напишеш. але саме там йому і місце причому разом з синком. Людські сльози вони завжди виливаються на голову – рано чи пізно

Напишіть відгук