Василь Білий — перший новачок тернопільської “Ниви” у 2013 році

Поділитися
Футболісти тернопільської «Ниви» у режимі дворазових тренувань продовжують у Тернополі перший втягуючий етап підготовки до другої частини чемпіонату України серед команд другої ліги сезону-2012/13.

Як розповів клубній прес-службі головний тренер «Ниви» Ігор Яворський, проведений медогляд показав, що більшість футболістів на канікулах не відпочивали, а працювали над собою, вони в хорошому функціональному стані, тому й можуть отримувати серйозні навантаження.

Наразі в клубному лазареті перебувають тільки молодий 19-річний Редван Османов та досвідчений 33-річний Олександр Антонюк.

— У Османова травма коліна. Він працює за індивідуальним графіком. Лікарі обіцяють, що за кілька днів Редван вже повернеться до основної групи. Щодо Антонюка, то наразі він покинув розташування команди. Сашку даються взнаки старі травми, йому важко витримувати великі фізичні навантаження, відповідно його перебування в команді під питанням, адже ми працюємо за принципом, хто викладається на тренуваннях, той і грає, — зазначив Ігор Петрович.

Щодо новачків, то, за словами Ігоря Яворського, найближчим часом буде підписано контракт з Василем Білим (1990 р.н.).

— Рівень гри Василя Білого мені відомий, адже він виступав під моїм керівництвом ще в ФК «Львів». Він може успішно зіграти на позиції опорного півзахисника, або ж як передній чи крайній захисник. Зазначу, що до останнього часу Білий виступав за «Єдність» з Плисок, — розповів коуч «Ниви».

Водночас варто зауважити, що тренуються з «Нивою» і два молодих вихованці тернопільського футболу: правий півзахисник Ігор Садковський та піднападник/нападник Адам Семків.

За словами Ігоря Яворського, нині футболісти отримують загально-фізичні навантаження, натомість у планах команди 30 січня зіграти контрольний спаринг з чернівецькою «Буковиною». Хоча з цим поєдинком докінця питання не вирішено, адже, як додав тренер, все залежатиме від того, як в Чернівцях господарі підготують штучне поле, бо на сьогодні воно вкрите льодом, повідомляє fcnyva.te.ua

Тернопільський “Холідей”: за сумочку на колонці фотограф послав дівчину на х… та виштовхав з закладу

Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у Чортківському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті