111

Сьогодні у Тернополі судовиконавці нарешті виконали волю Феміди і поставили на місце порушника букви закону, депутата-свободівця  Тернопільської міської ради Михайла Гладкого, який є одним з найближчих “матеріалістичних” соратників мера. Переповідати про перепетії зі стінкою готельного комплексу “Братіслава”, яку звели не законно три роки тому, не має сенсу. Вже все місто знало, що депутат-націоналіст порушує закон. Але коли міська рада почала захищати порушника, громадськість Тернополя почала обурюватись. І ось нарешті судовиконавці спромоглися реалізувати волю суду від 21 січня 2011 року аж сьогодні – 11 січня 2013 року.

3 comments

  1. Микола

    То певно Надал заставив Гладкого відказатися від стіни і її розвалили

  2. Правда

    Дивно чути про абсурдне рішення, щодо передачі підпірної стіни на баланс відділу технічного нагляду міської ради!!! Слава Богу, що незважаючи на всі труднощі та корумповані угрупування МІСЦЕВИХ ЧИНОВНИКІВ навколо Гладкого, за допомогою чудової бригади Олександрв Ярмоленко та зусиль громадської організації «Земля і право» рішення суду ВИКОНАНО!

  3. Юрій

    МОЛОДЦІ…Так тримати…Громада Тернополя підтримує правомірні дії Героїв…Саме ГЕРОЇВ….Не кожен можен поперти проти махіни «свободівської» якою керує Гладкий М.П. в м.Тернополі….Честь і хвала бригаді Олександра Ярмоленка,і звичайно громадській організації «Земля і право»…

Напишіть відгук