Основна теза цього заходу – катастрофа міської господарки через відсутність фінансування. Виступаючі – голова міської ради Бочаров М.Г. та депутати- свободівці, звинувачували у цій катастрофі владу всіх рівнів, але вони вперто мовчали, що цю ситуацію спровокував сам міський голова.
Дійсно державний та районний бюджет цього року не викликають оптимізму і передбачають тільки часткові фінансування усіх витрат. Але хто менш-більш орієнтується у економічній ситуації розуміють, що незатверджені місцеві бюджети це крах для району та міста. Тому депутати районної ради із значними зауваженнями затвердили бюджет. Але , з пропозиції міського голови і при повній підтримці його прибічників у міській раді, бюджет міста Збаража на 2013 рік не затверджено , мотивуючи тим, що він не покриває всіх видатків, а значить не потрібний. І як наслідок місто фінансується по одній дванадцятій бюджету 2012 року що й призвело до даної катастрофи.

Нагадуємо, що й у минулому році міський бюджет теж забезпечував фінансування лише на 8 місяців, але був прийнятий депутатами і підписаний міським головою без зауважень та поправок.
Що ж змінилося за рік?

Від прикритої підтримки діянь міського голови депутати—свободівці перейшли до тісної співпраці з ним, одержавши взамін посади та інші девіденти.
Але вони повинні розуміти – якщо немає навіть поганого бюджету то не можливо внести і зміни до нього, оформити позику на виплату заробітної плати, освоїти кошти з фонду розвитку(на рахунку міської ради знецінюється 1 млн. грн з цього фонду ), субвенцій навіть якщо й Кабінет Міністрів збільшить фінансування.
Дійсно, необхідно вирішувати питання збільшення фінансування, думати як і де заробити, але й не забувати про зменшення необґрунтованих видатків. Штати міської ради значно перевищують типові норми, при відсутності коштів для оплати праці явним працівникам вводяться додаткові посади, нараховуються надбавки за інтенсивність та премії. Штатний розпис не затверджений сесією міської ради.
Всі пропозиції впродовж 2 років зменшити видатки та прозвітувати за використані кошти міським головою ігноруються.
Чи можна і надалі поводити себе таким чином міському голові? Це було можливим за підтримки діючої влади впродовж років. А сьогодні – за підтримки нових “побратимів” зі свободи. Невже депутати ВО «Свободи» не розуміють , що дружба із міським головою, який прийшов до влади за підтримки Партії регіонів, та призвів місто до катастрофи дискредитує їх політичну силу. А тільки мітингами та пікетами проблем фінансування не вирішити.
Як наслідок не прийнятого бюджету міста Збаража відключено за борги електропостачання в установі міської ради, у комунальних дитячих садочках, а отже буде тимчасове закриття їх, та є загроза відключення міста від водопостачання. А заручниками подібних піар-акцій та політичних амбіцій ВО «Свободи» є жителі міста Збаража .

8 comments

 1. Тіна

  Збаражани просніться не слухайте побрихеньок міського голови ,адже все, що робиться в місті це тільки його вина, не може забезпечити виконання своїх обов’язків от і розмахує руками і показує який він господар. А мітингувальники просились до туалету в РДА, а чому пан мер за дві каденції не побудував міського. Всі винні тільки не він. Чому нам людям які регулярно розраховуються за воду та водовідведення мають відключати воду, бо МКП ” Збараж ” не розрахувався за електроенергію,куди дивиться той самий мер,бо дійсно штати роздуті не тільки в міській раді.Тепер ми побачили які патріоти свободівці, та мер перебіжчик. Сесії проводять в онлайн режимі, даже у Вр такого собі не дозволяють,а в Збаразькій міській можна все. Дійсно картина Рєпіна ” Приплили”,так воювали поки мер їх не задобрив. От і вір у ту фальшиву обіцянку патріотів..

 2. Перехожий

  Шо хотіли? Чого кричали? Ніхто нічого не зрозумів. Мер зігнав працівників комунальників,та працівників садків, а прості перехожі так і не зрозуміли кого ж Місько звинувачує у своїй бездіяльності. Сидить вже сім років у мягкому кріслі і ніц не робить бо каже шо грошей не дають. А свобода коли ше була ворогом то сама всім розказувала які в міській раді премії по 4-5 тис на брата.Тепер певно трохи не хватає грошей бо сидить в тій міській раді повно дармоїдів то вже й викрикує. Де та правда?

 3. Тритуз

  Не повезло Збаражу із мером. Але ще більше не повезло з Розвадовською і Демчишином.

 4. Н.Петро

  Не прийнняття “Міськовою” радою бюджету – ось де основна причина сьогоднішніх негараздів. Розбазарювання комунального майна, продаж його та землі за безцінь, не виконання містом бюжету 2012 року (єдиним в районі ОМС), фінансові порушення – це все лише айсберг діянь недолугого “мера”-стрілочника-кашкетника )))

 5. Мирон

  Не можна Свободу допускати до влади…Вони вже хочуть у Збаражі крепость приватизувати…Вот долбойоби….Починають укреплятись….

 6. Патріот

  Цікаво що зробив для свого округу Головко, крім працевлаштування своїх побратимів.

 7. Патріот

  Син мера-перевізник, дружина мера-постачальник продуктів в садочки,коханка мера-його заступниця,чоловік коханки-начальник КП”Збараж”,друг мера-директор ринку ,не Збараж,а якась “Бочарівка”.Тільки як тут виплив “головний” свободівець Юра Дмитришин-начальник КП”Добробут”(перепрошую поки-що в.о.)? Невже партія заставила?

Напишіть відгук