Цікавий проект рішення сесії Тернопільської міської ради від 15 лютого 2013 року. Комунальне підприємство хоче офіс в парку Т.Шевченка! Майже пів гектара!

В.Л.Кібляр
Проект № 82
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4387га для будівництва та обслуговування адміністративного будинку за адресою вул.Білецька КП фірмі “Тернопільбудінвестзамовник” Тернопільської міської ради
Розглянувши звернення комунального підприємства фірми “Тернопільбудінвестзамовник” Тернопільської міської ради, керуючись ст.12,92,123 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити комунальному підприємству фірмі “Тернопільбудінвестзамовник” Тернопільської міської ради (ід. код 14055223) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4387га для будівництва та обслуговування адміністративного будинку за адресою вул.Білецька.
2.Надати в постійне користування комунальному підприємству фірмі “Тернопільбудінвестзамовник” Тернопільської міської ради (ід. код 14055223) земельну ділянку площею 0,4387га для будівництва та обслуговування адміністративного будинку за адресою вул.Білецька.
2.1.Після проведення державної реєстрації державного акта на право постійного користування землею, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2, до земель житлової та громадської забудови.
3.Зобов’язати комунальне підприємство фірму “Тернопільбудінвестзамовник” Тернопільської міської ради в місячний термін оформити право користування земельною ділянкою відповідною документацією.
Міський голова С.В.Надал

3 comments

  1. читач

    земелька, долари, дівчата, горілка…хіба та лиса паскуда ше про щось думає?

  2. спостерігач

    затверджують проект землеустою, а це означає. що землю виділили раніше, а саме цю земельну ділянку дала мерія цієї каденції десь весною 2011 р., так що зараз просто узаконють)) І КРИЧАТИ ГВАЛТ ВЖЕ ТРОХИ ПІЗНО))

  3. юра

    Землю виділили для будівництва адмінкорпусу міської ради, щоб було як обласна адміністрація -все в одному приміщенні.

Напишіть відгук