Такої колегії у Тернопільській облдержадміністрації не бачили за всі роки, відколи ця форма консолідації зусиль та контролю владної гілки в краї запроваджена. Те, що вона не ефективна – факт. Але попри те, свободівці використали доволі ефективно саме колегію для власного піару. Словом дивіться відео і коментуйте.

14 comments

 1. Народ

  Просто немає слів хочеться просто пожаліти тих людей які в свій час зробили помилку і проголосували за “тягнибоківців”, які нічого не варті і не спроможні щось зробити мудре крім того як піаритись та виділятись не цинзурною лайкою. Ганьба Свободі!!!

 2. спостерігач

  міліції більше ніж тих свободівців! свобода – респект за шоу, але на цій колегії в першу чергу мав би бути кайда, бо то з його мовчазної згоди маєте нині проблеми. А хама треба називати хамомо, бо хоптян таким і є.

 3. Semen

  Звичайно соромно дивитися на ці кадри. Завжди був стриманою людиною, але все має свої межі. “Свобода” вже зовсім озвіріла, люди необдумано проголосували за “Свободу”, не бачили кращих варіантів, припустимо, але ж цей мотлох який увійшов у Верховну Раду, це звірі і безчесні люди. Шановні ми дали владу у руки таким падлюкам, яких тепер потрібно боятися. ВОНО лізе напровал, заробляє собі гроші за послуги та робить піар, а в разі чого витягує посвідчення і лізе у бійку. Замітьте що немає права щось заперечити або у чомусь звинуватити, оскільки це відразу стає з їхніх слів “наклепом” або “провокацією”. Якщо “СВОБОДА” дійсно дбає про людей, навіщо вони так знущаються навіть над тими самими міліціантами, вони ж виконують свою роботу у них теж є сім’ї. Депутати лізуть у бійку з ними, провокують їх, обзивають брудними словами, а у відповідь їм нічого зробити неможна оскільки він депутат ВР. Шкода що коли мужчини коли стають депутатами то перестають бути мужчинами.

 4. бормило

  Сьгодні при владі в області тупі і жирні.З ними за владу воюють голодні і злі. Висновок-два чоботи пара.

 5. семен

  Тягнибиківці замахали своєю дурістю. Той Стаюра неначе із мотузка зірвався за ним вже давно плаче психушка.
  Для вирішення проблемних питань звиртайтись у суд, як люди і відчуйте як живеться та судиться звичайним українцям.
  Тоді поймети своїми дибільними головами, що потрібно у ВР приймайти закони такі щоб суддя знав якщо він прийме неправильне рішення сяде і судовиконавець якщо не виконає у якийсь термін рішення суду тоже сяде – тоді буде порядок.

 6. Hatiko

  А до чого такі коментарі, я не розмію, Хоптян є регіонал, і всі вказівки які йому дає Київ – він виконує. Інакше провладна партіє, і якщо його усунуть із посади губернатора – то ПР уже не зможе контролювати Тернопільщини! Попрошу не писати лишнього коли не знаєте суті про що йдеться.

 7. vizus

  Хочете жити в міліцейській державі?? – я вас вітаю – Україна вже майже така, або їдьте в Росію – вона давно міліцейська. А відносно “міліціянтів” – (беркуту) то вони завжди діють грубо і чітко, якщо вам ніколи не доводились попадати під руки або під ноги беркуту – то ви того не зрозумієте.

 8. vizus

  Я не розумію таких коментарів, як тут. Ви що суті не знаєте чи що? – Хоптян – регіонал, губернатор Тернопільщини, він виконує всі вказівки які йому дає Киів. Якщо його знімуть з посади – то ПР не матиме контролю над Тернопільщиною.
  Ха-ха – “міліціянти просто виконують наказ” !!!! Який наказ – захищати партію регіонів поки ті розкрадають нашу землю, нищать мову і історію… Я наприклад уже і не знаю що потрібно Україні, щоб стати квітучою державою – адже в неї такі мільярдні борги. Потрібен президент дійсно від Бога, і дуже розумний.

 9. vizus

  Щойно я прочитав статтю, і тепер стало ясно чому такі коментарі. та тут не стаття а два речення, і то недоречних. А чому не роз’яснили людям суті: що там робила свобода, чому про злодійства хоптяна не написали ??:??

 10. Український патріот

  Це “свободівці” голодні і злі? Дізнайтесь де Вони проживають і на яких авто їздять. Можливо Ви неодноразово бачили в якиз вони ресторанах харчуються? Пройдіться по найдорощих. Скільки Вони вже тернопільської землі “пихнули” своїм же? Вони зараз тільки “шоу” показують щоб і надалі обкрадати Український народ.

 11. Український патріот

  Насправді во”свобода” – це звичайний капіталістичний клан. Вони заробляють гроші, обкрадаючи українських трударів і ніякого відношення до націоналізму немають. Для прикладу: більшість питаннь, які вони розглядали на сессіях міської та обласної рад були земельні. Українською землею “свободівці” торгують.

 12. володимир

  я думаю що коли мiсце Хоптяна займе “свабода” (недайбог), то через рiк-два
  зними буде такаж комедiя, яку вони творять. Ганьба депутатам свободiвцям..

 13. володимир

  тернопiльське бидло в депутатах вiд свабоди…..

 14. Тернопіль

  А чому ніхто не пише про не правомірні вчинки міліції та загону беркут,напевно Хоптян таки готувався що беркутівці були на місці,чи то випадково вони охороняють ТНЕУ !

Напишіть відгук