111

Сьогодні, 26 лютого, в обідню пору з Криму до Тернополя поїздом повернулася тернопільська «Нива». Нагадаємо, саме в Бахчисарайському районі відбувався  другий навчально-тренувальний збір команди в рамках підготовки до весняної частини сезону-2012/13.

Як розповів клубній прес-службі президент ФК «Нива» Автанділ Мдінарадзе, на два дні футболісти роз’їжджаються по домівках, а вже 1 березня знову збираються в Тернополі, що поїхати на третій тренувальний збір. Знову ж таки до Криму, на добре знайому спортивну базу в смт. Куйбишеве (Бахчисарайський р-н.). Там, за планом має відбутися до п’яти спарингів, за результатом яких буде фактично сформовано остаточний склад команди.

Сьогодні ж, за словами Автанділа Мамійовича, як і було обіцяно з боку клубу футболісти отримали заробітну плату. Також президент ФК «Нива» заінтригував, повідомивши, що на вболівальників команди чекає приємний сюрприз, адже за кілька днів склад «Ниви» повинні поповнити ряд футболістів з гучними іменами, повідомляє http://www.fcnyva.te.uaЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.