Як Петро Гоч втікав від Олега Тягнибока

Поділитися

Вчора, напівінкогніто, у Тернополі перебував лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок. На публіку він появився на відкритті меморіальної дошки авторитетному народному депутату Левкові Горохівському та провів годинне інтерв’ю на «УХ-радіо», яке через свободівську заангажованість втратила дві третіх місячного рекламного бюджету і скорочує наполовину штатних працівників. Після цих міроприємств пан Тягнибок розпочав «полювання» на регіонала. Лідер Свободи хотів зустрітися із заступником з гуманітарних питань Тернопільської облдержадміністрації Петром Гочем. Проте, колишній пластун уміло уникав зустрічі. Тягнибок  мусів зловити “Патріка”, оскільки разом з ним зі столиці приїхав «казначей» чи то для повірки «вшивості» свободівців, чи то для остаточної домовленості по введенню депутатів в Тернопільську облраду. Проте, Петрові Гочу була дана команда з іншого табору регіоналів уникнути зустрічі. Тому Петрусь «бавився в дурника».

Словом, конкуренція в Партії Регіонів серед різних угроповувань набирає все більшого протистояння і виходить в публічну площину.

Чи впіймав Тягнибок Гоча – відомо лише Гочу, але те, що  свободівці не впливають на політичну ситуацію навіть місцевого рівня– зрозуміло усім.

Засідання сьогоднішньої територіально-виборчої комісії продемонструє реальний стан справ. Найімовірніше, політичні гравці не домовляться. На публіку (телекамери) зженуть 20-30 баранів (нехай навіть патріотичних), які будуть блеяти про порушення їхніх прав і навіть блокуватимуть ТВК.

До речі, говорив Олег Тягнибок на єдиній тернопільській ефемці, на ефірах якої за 4 останніх роки не пролунало жодного критичного питання щодо ВО “Свобода”, про дві сотні «прокажених», яких виженуть з партії.

Цікаво, за які гріхи? Скільки буде тернопільських? І кого б ви радили, шановні читачі, виключити з «Свободи», зважаючи на ідеологічні засади.

Продається «Підволочиський приладобудівний завод»

У Кременці відбулася презентація книжки Дмитра Яроша “Нація і Революція”