Вчора, напівінкогніто, у Тернополі перебував лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок. На публіку він появився на відкритті меморіальної дошки авторитетному народному депутату Левкові Горохівському та провів годинне інтерв’ю на «УХ-радіо», яке через свободівську заангажованість втратила дві третіх місячного рекламного бюджету і скорочує наполовину штатних працівників. Після цих міроприємств пан Тягнибок розпочав «полювання» на регіонала. Лідер Свободи хотів зустрітися із заступником з гуманітарних питань Тернопільської облдержадміністрації Петром Гочем. Проте, колишній пластун уміло уникав зустрічі. Тягнибок  мусів зловити “Патріка”, оскільки разом з ним зі столиці приїхав «казначей» чи то для повірки «вшивості» свободівців, чи то для остаточної домовленості по введенню депутатів в Тернопільську облраду. Проте, Петрові Гочу була дана команда з іншого табору регіоналів уникнути зустрічі. Тому Петрусь «бавився в дурника».

Словом, конкуренція в Партії Регіонів серед різних угроповувань набирає все більшого протистояння і виходить в публічну площину.

Чи впіймав Тягнибок Гоча – відомо лише Гочу, але те, що  свободівці не впливають на політичну ситуацію навіть місцевого рівня– зрозуміло усім.

Засідання сьогоднішньої територіально-виборчої комісії продемонструє реальний стан справ. Найімовірніше, політичні гравці не домовляться. На публіку (телекамери) зженуть 20-30 баранів (нехай навіть патріотичних), які будуть блеяти про порушення їхніх прав і навіть блокуватимуть ТВК.

До речі, говорив Олег Тягнибок на єдиній тернопільській ефемці, на ефірах якої за 4 останніх роки не пролунало жодного критичного питання щодо ВО “Свобода”, про дві сотні «прокажених», яких виженуть з партії.

Цікаво, за які гріхи? Скільки буде тернопільських? І кого б ви радили, шановні читачі, виключити з «Свободи», зважаючи на ідеологічні засади.

4 comments

  1. Мирон

    Стаюру В. потрібно виключити з лав Свободи…Дизкридетує партію …Робить цирк з прапором..чує тільки тих людей,які йому вигідні…..А подивіться в яких ХОРОМАХ ЖИВЕ….демократ-нацик.

  2. володимир

    та хто такий тягнибок щоб вiд него тiкали…..пiхота.

  3. Тернополянин

    Гоч ше той пройдисвіт та байстрюк. Скотина навіть не кривиться коли бреше та лиже сраку провладним лідерам. Ця тварюка краще нехай тікає з нашого краю, а то ще сракою на кийок посадимо скоро.

Напишіть відгук