Мер Тернополя нарешті притягнув до відповідальності комунальників

Поділитися

Про це офіційно повідомив сайт Тернопільської міської ради сьогодні вранці. Правда, мер мав би це зробити ще в другій декаді грудня минулого року. Проте, хоч так міський голова, який важко сприймає критику, пішов на  непопулярний крок. Невідомо, чи то Сергій Надал особисто “відчув” на собі якість прибирання, чи то негативні відгуки громадськості змусили мера адекватно оцінити роботу підлеглих. Окрім того, таким кроком мер відвів від себе негативну інформаційну хвилю. Словом, у будь-якому випадку це розумний хід.

Сергій Надал притягнув до відповідальності комунальників за погане прибирання міста від снігу.

22 лютого під головуванням міського голови відбулася оперативна нарада штабу з ліквідації снігових заметів. Протягом двох днів у Тернополі випали посилені опади, що призвели до ускладнення руху транспорту та пішоходів. За неналежне прибирання міста від снігу, погану організацію роботи дорожніх служб Сергій Надал притягнув до відповідальності комунальників. Суворе попередження отримав заступник міського голови, який курує житлово-комунальне господарство. Начальник управління ЖКГ, керівник КП «МШЕД», інші члени оперативного штабу отримали догани.

Міський голова Тернополя доручив комунальникам до кінця дня розчистити місто від снігу, у разі невиконання доручення розірвати угоди з організаціями, які здійснюють прибирання.

«Ми бачимо, що комунальні служби та ЖЕКи неналежно виконують свою роботу. Вони не були готові до раптових опадів та не спрацювали на випередження. Якщо і надалі комунальники погано виконуватимуть роботу з очищення міста від снігу, до них будуть вжиті радикальніші міри», – зазначив Сергій Надал.

Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у Великобережецькій сільській раді

«Свобода» вважає, що розворушила кубло Хоптяна (відеовистава)