«Свобода» вважає, що розворушила кубло Хоптяна (відеовистава)

На електронну пошту тернопільської інтернет-газети “Про все” надійшов прес-реліз місцевої партії “Свобода”. Подаємо його повністю і очікуємо на ваші коментарі.

Сьогодні, 22 лютого 2013 року, свободівці вирішили особисто відвідати голову ОДА Валентина Хоптяна, який одночасно є керівником регіоналів на Тернопіллі, та з’ясувати причини ігнорування членами ТВК від Партії регіонів своїх прямих обов’язків. Депутатам Тернопільської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Володимиру Стаюрі та Марії Чашці вдалось застати «невловимого» губернатора в його службовому кабінеті.

З усього було видно, що Валентину Хоптяну глибоко неприємна розмова про причини блокування роботи ТВК його однопартійцями. Демонструючи пиху та зверхність, він всіляко уникав прямих питань, намагався погрозами і шантажем залякати «непроханих» гостей.

Прикриваючись своїми помічниками та заступником Петром Гочем, викликавши міліцію, зрештою голова ОДА втік, так і не пояснивши причин неадекватної поведінки регіоналів у виборчій комісії.

Таким чином, виборча комісія залишається недієздатною, оскільки в порушення Конституції та законів України, 13(!) рішень судів, постанов ЦВК, 9 членів комісії від провладних сил уникають участі в засіданнях, чим блокують її роботу.

Станом на 22 лютого ТВК чотири рази збирала засідання, на які жодного разу не з’явилися представники Партії регіонів, комуністів, народної партії.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» наполягає, що питання відновлення законності на території області є  пріоритетним. Ми закликаємо всі місцеві ради України до спільних дій, щоб присікти будь-які спроби ліквідації основ демократичного устрою в нашій країні, для захисту конституційного правового порядку в державі та запобігання підміні народного волевиявлення політичними вказівками.

Деталі на: http://www.youtube.com/watch?v=b5c96GrcM8k&feature=youtu.be

Коментарі

Leave a Reply

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Loading…

  0

  Мер Тернополя нарешті притягнув до відповідальності комунальників

  Зустріч в музеї «Літературне Тернопілля»