На електронну пошту тернопільської інтернет-газети “Про все” надійшов прес-реліз місцевої партії “Свобода”. Подаємо його повністю і очікуємо на ваші коментарі.

Сьогодні, 22 лютого 2013 року, свободівці вирішили особисто відвідати голову ОДА Валентина Хоптяна, який одночасно є керівником регіоналів на Тернопіллі, та з’ясувати причини ігнорування членами ТВК від Партії регіонів своїх прямих обов’язків. Депутатам Тернопільської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Володимиру Стаюрі та Марії Чашці вдалось застати «невловимого» губернатора в його службовому кабінеті.

З усього було видно, що Валентину Хоптяну глибоко неприємна розмова про причини блокування роботи ТВК його однопартійцями. Демонструючи пиху та зверхність, він всіляко уникав прямих питань, намагався погрозами і шантажем залякати «непроханих» гостей.

Прикриваючись своїми помічниками та заступником Петром Гочем, викликавши міліцію, зрештою голова ОДА втік, так і не пояснивши причин неадекватної поведінки регіоналів у виборчій комісії.

Таким чином, виборча комісія залишається недієздатною, оскільки в порушення Конституції та законів України, 13(!) рішень судів, постанов ЦВК, 9 членів комісії від провладних сил уникають участі в засіданнях, чим блокують її роботу.

Станом на 22 лютого ТВК чотири рази збирала засідання, на які жодного разу не з’явилися представники Партії регіонів, комуністів, народної партії.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» наполягає, що питання відновлення законності на території області є  пріоритетним. Ми закликаємо всі місцеві ради України до спільних дій, щоб присікти будь-які спроби ліквідації основ демократичного устрою в нашій країні, для захисту конституційного правового порядку в державі та запобігання підміні народного волевиявлення політичними вказівками.

Деталі на: http://www.youtube.com/watch?v=b5c96GrcM8k&feature=youtu.be

18 comments

 1. Ліля

  Знущаються не тільки над депутатами,але над усіма виборцями області.

 2. спостерігач

  Чашці пощастило, що хоч звертався до неї не через “бля…”. Свободівцям і провсе окремо дякую, за відео, ще раз переконалися, що хоптян тупе хамло, зі своїми крисами

 3. ОПА

  Питання до шановних “патрійотів”, чому вас не турбувала доля невведених депутатів раніше???

 4. Олег

  А Тарашевський ні пари з вуст – а такий герой був!

 5. Тарас

  Хоптян і Желіховський, кажуть, це червона чума на Тернопіллі.

 6. Мирон

  Стаюра В. Ви захищаєте “аферистів,злодіїв”,простий нарід вам “по-барабану”,скільки було до вас звернень від простих мешканців про захист прав і інтересів….НУЛЬ РЕАКЦІЇ….Скоро ті ж самі “барабанщики”,які вистукували в громадських місцях,які налякали маленьких діток,будуть вам на Польній вистукувати по вашому кованому дорогому заборі….Чекайте гостей……

 7. Правда

  Не можна допускати Свободу до влади….Барабаньте під мерією,коли Надал і К. деребанить землі Тернопільщини….Чи вам портфелів мало?

  1. Ліля

   Тобі Правда бракує мозгів?Ввести депутатів вимагають всі жителі області.

 8. Ліля

  Свобода – покажіть комуні де раки зимують!

  1. Мирон

   Шановнна п.Ліля…Свобода вже показала як вміє красти землі у Громади…ДОСИТЬ….Хай краще свобода “смолоскипними” ходами ходить…..А до портфелів не можна “званих нациків”допускати…..

 9. Фокін

  Шо за фігня? Прийшла учілка з *старшим куди пошлють* і рішили на камеру права качати. Мало з того що губернатор їх прийняв, Вони навіть не виключили камеру яку він просив. Я б на його місці взагалі не розмовляв з ними.
  Що ж Чашка з тим тіпом не розмовляла так з Хоптяном коли він прийшов на сесію обласної ради? Їй тре було в сесійній залі панти ганяти, і разом з собою того тіпа з камерою взяти, щоб її знімав.
  Далі коменарі стосовно слів *бля*. Ти дядя чув як він горорить матами? Може ти Муцівська криса?

  1. Еники-беники

   Слухай, дуралєй, пора й тобі второпати, що влада є публічна. Її не тільки можна, а й треба знімати і показувати усі дурості людям. Вони найняли її на роботу і мають право знати, як вона працює.Перешкоджати зніманню – тягне за собою кримінальну відповідальність. Але тобі воно, як Хоптяну запой. Ти ж його вертухай.

 10. Ромодан

  А що з цим хамидлом говорити? Це звичайний колгоспний бригадир. Його рівень -рівень їздового.

 11. ОПА

  Той Стаюра ще гірше Кайди, одна нечисть.

 12. dj

  Свобода то брехуни в квадраті, для того що приходити до влади використовують авторитет покійного С. Бандера, на всі плакати його фото чіпляють, а прийшовши до влади крадуть шо аж гроші шелестять. Та Бандера перший би таких націоналістів постріляв.
  Добре проаналізуйте що свободівці в кожному місті, районі та області добре зробили – встановили “таксу” за свої голосування, і все.

 13. ОПА

  А чому пані Чашка в робочий день займається партійними справами,,, шановний міський голове Тернополя “НАДАЛ” слідкуйте за своїми працівниками!

Напишіть відгук