Навряд чи токар буде писати у соцмережах про те, яку деталь він сьогодні виточив, а водій автобуса не анонсуватиме, як чудово він їхатиме сьогодні з 18.00 до 21.00 по визначеному маршруту – мовляв, оцініть

Поділитися
Політолог Константин Бондаренко написав у Фейсбуці про самопіар наших політиків. Тернопільських “діячів” це стосується не менше, ніж столичних брехунів.
“Не знаю: можливо, я не правий, але мене чомусь дивують (чи навіть дратують) пости у соціальних мережах із саморекламою політиків та експертів типу “Сьогодні йду до Савіка Шустера. Всі дивіться мій виступ!”, “Сьогодні виступатиму у Куликова! Оцініть глибину моїх думок!” Як на мене, для експерта виступи в ЗМІ – це частина повсякденної роботи. Він її має робити так, як вміє чи може. Головне – ненав’язливо. Адже навряд чи токар буде писати у соцмережах про те, яку деталь він сьогодні виточив, а водій автобуса не анонсуватиме, як чудово він їхатиме сьогодні з 18.00 до 21.00 по визначеному маршруту – мовляв, оцініть. Експертні думки навряд чи потребують реклами. Хто має вуха, той почує. Хто має розум – зрозуміє. Хто має інтелект – вступить у полеміку. Хто має мудрість – промовчить”.

Як тернопільські міліціонери та прокурори “підставили” багатодітну мати із замовним вбиством

Загибель риби на Тернопільщині