111

Така прикра ситуація трапилася у Донецьку. У Тернополі головний УДАРівець Ігор Побер обіцяє виплатити борги і навіть  частину виплачено. Принаймні, про це повідомили “Про все” учасники соціальної групи “УДАР-кидалово”. Зовсім інша ситуація у Донецьку. Нам написала на електронну скриньку донеччанка Анна Дейнега:

“Добрый день. Борис помогите хоть Вы нам разместить информацию о делах Донецкого областного штаба партии УДАР, т.к. донецкие СМИ не отвечают ни на одно наше письмо. Мы со своего избирательного округа ( 59-й) собрали подписи работников штаба и агитаторо + к этому еще написали задолженность перед каждым из нас. Отправили письмо в Киев журналистке, которая помогает нам в этом вопросе, она обещала на брифинге задать вопрос о фин.задолженности Кличку и показать ему наше письмо. Руководитель Донецкого областного штаба (Фирсов Егор) не идет с нами на контакт, буквально сегодня разговаривала с ним по телефону. В ходе телефонного разговора он назвал меня террористкой и спросил когда я уже прекращу свои террористические действия в социальных сетях. На вопрос об оплате он ответил что уже к середине марта обещают все погасить, естественно конкретную дату он не назвал. Обещал перезвонить мне через пол часа после окончания нашего разговора и назвать дату и место где бы он встретился с представителями нашего округа и рассказал бы о дальнейших действиях по поводу выплат, но конечно же этого не произошло. Чтобы мои слова не были пустыми, прикрепляю наш телефонный разговор. Прошу Вас, осветите наш вопрос в Вашей интернет-газете. Будем очень благодарны. Работники штаба и агитаторы 59-го избирательного округа.

Що порадите донеччанам, шановні читачі “Про все”? Пишіть у коментарях до цієї замітки
Аудіо

3 comments

 1. Олександр

  А що тут радити. Правильно робите, що оприлюднюєте такі тупі і безглузді висловлювання. Але потрібно пресувати їх по повній, зокрема ходити на прес-конференції на всі організовані ними заходи. В нас в Черкасах керівник обласної організації Іляшенко вже боїться з”являтися на офіційних заходах ми його просто інформаційно пресуємо і гнобимо. Зокрема завтра приїжає на прес-конференцію Микола Томенко і туди як він прийде буде ждати його та ж участь. Потім Він дійшов до того що замовляє в пресі просто замовні статті щоб не робити реальних прес-заходів. І про це ми повідомили у ці видання які це друкували за гроші, що він їх просто підставляє. Ми вже влаштували йому веселе громадське життя, якого він так хотів. Але це лише початок, ще є дуже багато цікавої інфи яку будемо поступово розміщувати та багато інших козирів. Та незабаром має відбутись приїзд і нардепів від УДАРу які теж відчують нашу гостинність за таке ставлення до людей і за участь і прикриття кидалова. Ну обіцяю все буде весело. Окрема подяка інтернет виданням Про все як тернопільській так і Черкаській редакціям а також Черкаському виданню кропива. Будемо пробувати виходити і на друковані видання. Окремої уваги заслуговує ініціатива полтавчан які вже друкують антиударівську агіт-листівку. Люди якщо ви поважаєте себе цих ділків необхідно покарати, принаймні жорстким громадським осудом і несприйняттям.

 2. Серж

  А чему удивляться? Клички всегда были самыми подлючими кидалами. Приходилось сталкиваться в Киеве. Так дошло до того, что из центрального офиса начали охранники увольняться, потому что им не платили копеечную зп.
  А вы, электорат, голосуйте, за немногословного боксера, создавайте себе нового кумира. Немногословного потому, что разговаривать и думать не умеет

 3. Сеня

  ПОРА! Створювати громадську організацію по захисту прав агітаторів і працівників виборчих штабів. У соцмережах, інтернет сайтах піддавати повній обструкції таких політичних кидал, як в УДАРі. Пора навчити їх дотримувати свого слова і не словоблудити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.