Інформація, яку публікує тернопільська інтернет-газета “Про все” www.provse.te.ua є власністю тернопільської інтернет-газети “Про все”. Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації сайту “Про все”, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, суворо забороняється без попередньої письмової згоди з боку сайту тернопільської інтернет-газети “Про все”.

Письмова згода надається першочергово передплатникам новин тернопільської інтернет-газети “Про все”. Вартість передплати – 2 тисячі гривень на місяць.

Замовити передплату можна за електронною поштою provse87@mail.ru  або за телефоном 097-555-44-75, (0352) 42-52-78

Під час цитування інформації передплатниками “Про все” посилання на www.provse.te.ua є обов’язкове. Допускається цитування матеріалів сайту“Про все” передплатниками з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням на provse.te.ua  не нижче, ніж у першому абзаці тексту.

2 comments

 1. любко

  ні фіга собі! 2000 на місяць за передплату

  1. Віталій Мацюк

   Це стримуючий фактор для сайтів, яких наплодили політики, які сьогодні при владі на Тернопільщині. Читайте, постіть із нашого сайту в соцмережі…
   Чи ви копірайтер? Тоді скажемо наступне: журналісти витрачають час, стараються, пишуть, а деякі мудрагелі за 5 хвилин все передерають. Посилання десь у “підвалі” поставлять на першоджерело і все… Що це за сайт Гарячі новини? А Тернопільекспрес? Бізнесобласть? Якесь “тернопільзеленьорг”??? Жодного журналіста ніхто не бачив на жодній прес-конференції, а матеріали “позичають” щодня . Скільки можна ???

Напишіть відгук