У сім`ї “Свободівця” Сиротюка з`явився третій депутат? Або як пройшли вибори у Тернополі

Поділитися

3 лютого 2013 року, у Тернополі відбулися довибори до міської ради. Обирали депутата лише в одному мажоритарному окрузі – №27.

За попередніми підрахунками перемагає на окрузі кандидат від ВО «Свобода» Михайло Сиротюк.

Попередній депутат від даного округу скандальний свободівець Михайло Головко ще зимою обрався нардепом до Верховної Ради.

 

У Тернополі на окрузі офіційно змагалися чотири кандидати:

– Андрій Любецький (партія “Інформаційна Україна”) – фактично як і сама партія так і кандидат нікому невідомі. Любецький простий тернопільський хлопчина, мабуть досить амбіційний, але без будь-якої серйозної адміністративної чи фінансової підтримки. Надіявся виграти лише за рахунок того, що навчався та проживає в даному окрузі протягом довгого часу.

– Ігор Павловський (партія Наталії Королевської “Україна – вперед!”) – кандидат, якого взагалі мало-хто знає в тернопільських колах. Мабуть для статистичної звітності представляв партію новоспеченого Міністра соціальної політики на виборах.

– Веніамін Прошкін (Комуністична Партія України)

– та Михайло Сиротюк (ВО “Свобода”) – молодший брат Народного депутата України Олега Сиротюка, екс-помічник депутата міськради Михайла Головка, котрий тепер є Нардепом.

 

Допомогли вигравати на окрузі «свободівцю» представники від ВО “Батьківщина” та партії “УДАР”, котрі зняли свої кандидатури на користь мажора зі «Свободи». Також зіграло на руку Сиротюку і те, що не було висуванців від Партії регіонів.

 

Ще один депутат від Свободи, котрий як і всі решта 30 діючих нічого не робитиме на окрузі, швидше-всього не з`являтиметься там, і виборці його більше не побачать.

 

Але одна особа від «Свободи» необхідна міському голові Тернополя Сергію Надалу, адже 31 депутат від Свободи в міськраді – це більшість, котра без проблем, незважаючи на Закони, думку представників інших фракцій та партій, мешканців Тернополя – виносять на сесію господарські, майнові та в основному земельні питання і голосують їх одноголосно.

 

Роль самого Сиротюка молодшого, як депутата взагалі незначуща, він як і інші 30-депутатів від Свободи сидітиме, і нажиматиме кнопки «За», стосовно питань, які попередньо узгодять. Зате, маючи мандат, та покровителя – брата народного депутата України Олега Сиротюка, та покровителя дядька Олексія Кайду, можна буде просити посаду в міських органах влади для молодого безробітного Сиротюка.

 

Тому, без сумніву можна очікувати ближчим часом, що Сиротюк молодший може очолити якісь управління чи установу міста Тернопіль.

 

Над виборами молодшого Сиротюка працював незмінний «піар-агент» Свободи в Тернополі, тернопільський міський депутат та екс-начальник Управління стратегічного розвитку міста Михайло Окаринський.

 

За його повідомленнями, остаточна явка виборців на довиборах у Тернополі, що відбулися вчора на окрузі №27 – 20,2%. Станом майже на опівніч на дільниці №69 за Михайла Сиротюка -78,2%, на №70 – 83,0%, на 71 ще рахували

 

На дільниці №71 – Михайло Сиротюк отримав 83,5%

Разом округ № 27 – Сиротюк переміг – 81,8%, явка – 20,2%.

 

Тому фактично можна зазначити, що голосувала на виборах така собі партійна явка Свободи – це люди які тим чи іншим чином близькі до ВО «Свобода».

Будівельний скандал у Тернополі: священник з УГКЦ обдурив прихожан

Лановецька «Батьківщина» провела в селах Інтернет