111

Тернополянка Марія Українець написала на електронну скриньку “Про все” та скинула відео
Жінка дивується як кілька сантиметрів снігу змогло зупинити місто?
“Сьогодні знову ішла пішки на роботу.
З “Дружби” до Руської якось маршрутка доїхала в пробці. На Острозького пробка така, що не можливо пройти, не те, щоб проїхати. Суцільний каток. Напевно, чиновники з міської ради вирішили побити власний рекорд)) Все місто на ковзанку перетворили.

Але шоферу маршрутки не до жартів. У нього графік “горить”. Водій спробував зрізати шлях, повернувши до тротуару з підігрівом і опинився в черговій тупиковій ситуації. Дорога в центрі міста, на бульварі генія українського народу – Тараса Шевченка – виявилась також не посипаною!

Йду далі пішки і складається враження, що мер міста Сергій Надал перетворився на мера Театрально майдану, оскільки тільки там працює снігоочисна техніка. На декотрих вулицях ще від першого снігу – з 9 грудня минулого року (!!!) -неможливо пройти – пішоходи пересуваються по проїзній частині, перегукуючись з водіями
Снігоходи сьогодні як ніколи у моді))


До речі

Щойно з маршрутки №18 зателефонувала постійна читачка “Про все”. За словами пані Ольги, на проспекті Степана Бандери рекордна пробка! Водії кажуть, певно ще такої не бачили, відколи вулицю Леніна перейменували. Для чого перейменовували? Краще б залишили, тоді б хоч водії і пасажири розуміли чому мордуються…

1 comment

  1. Роман

    Шановному пану редактору пора знати, що окрім випадання снігу ще існує природне явище таке як “ожеледеця”. І якщо ця ожеледиця миттєво накриває усе місто, то ніяка Японія не справиться.

Напишіть відгук