У Тернополі закликають декларувати доходи через рахунки за водопостачання

Поділитися

„Добрий день! Це податкова? Скажіть, чи повинна я декларувати доходи? А які доходи потрібно декларувати? Хто повинен подавати декларацію про доходи та майновий стан?”, – шквал таких і схожих питань обриває телефонні лінії Тернопільської об’єднаної ДПІ. А все тому, що мешканці обласного центру почали отримувати рахунки за водопостачання з інформацією на звороті про декларування доходів. Відтак, тернополянам як доброчесним громадянам закортіло детальніше дізнатися про випадки подання декларації. Попри те, що коротке повідомлення інформує про необхідність декларування отриманих у минулому році доходів, а саме: з яких податок не утримувався, іноземних доходів, інвестиційного прибутку, або отриманого спадку чи дарування, – платники бажають отримати більш детальні роз’яснення .

Варто зазначити, що під час деклараційної кампанії значна увага приділяється роз’яснювальній роботі, а тому залучається максимальна кількість інформаційних носіїв. Цьогоріч, за ініціативи Тернопільської об’єднаної ДПІ підприємством КП „Тернопільводоканал” розміщено інформацію про декларування на зворотному боці рахунків за водопостачання. У результаті 78 тисяч таких рахунків надіслано тернополянам – абонентам даного підприємства.

На думку тернопільських митарів, кожна людина, яка не байдужа до суспільного життя країни, вирішення соціальних програм місцевої громади, і є патріот свого міста чи села, – сприятимете виконанню конституційного обов’язку щодо сплати податків. Адже сплата податків – це плата за цивілізацію і в європейських, високорозвинених державах – питання престижу та самоповаги.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю  Тернопільської об’єднаної ДПІ

Не пізніше 20 лютого необхідно подати податкову декларацію з плати за землю

Світлана Гудима: „Задекларовані доходи повернуться до громадян”