111

29 березня Тернопіль буде в центрі політичного життя України. Саме в нашому місті  лідери обласних опозиційних партій “Батьківщини”, “Свободи” та УДАРу пообіцяли журналістам і місцевим мешканцям найбільшу кількість учасників.

«Вставай, Україно!»: опозиція згуртувала до 15 тисяч тернополян, які не відреагували на провокації

Політики вважають, що чинна влада настільки допекла людям, що на акцію прийдуть чи не з кожної сім’ї в Тернополі, а до Тернополя  зможуть приїхати усі бажаючі з районів. Якщо влада чинитиме опір людям, обіцяють адекватно діяти. Про це та багато інших цікавих фактів почули на прес-конференції у Тернопільському прес-клубі журналісти від нардепів Василя Деревляного, Олексія Кайди та Ігоря Побера. Акція розпочнеться о 16 годині на Східному масиві біля символічної могили вояків УПА (“біля літака”). Після цього колона рушить до пам’ятника Степану Бандері. Якщо будуть провокації з боку влади, то по дорозі “зайдуть” опозиціонери в СБУ, міліцію, прокуратуру. Навпроти “білого дому” о 17 годині розпочнеться віче.7 comments

 1. ОПА

  Най по дорозі зайдуть до Надалу, і спитають його за дерибан земелька, і за ями на дорогах, і за розподіл бюджетних коштів,,, Свобода рулмить, Кайда форева )))

 2. Мирон

  АКЦІЯ БУДЕ ДЛЯ ТРЬОХ…дурачків….ЛЮДИ ЗГУБИЛИ ВІРУ ДО вас “вилупків свабодівських…ПОВЕРНІТЬ ЛЮДЯМ ЗЕМЛЮ..ТУ ЩО ПОНАКРАДАЛИ…

 3. Глядач

  А ви “трійця ” не на совісті українців!!!??? Окрім закликів до збої нічого й особливого не зробили і не зробите, вже видно зі всього. Люди вже раз вийшли……..

 4. Петро Цигульський

  Вже раз вийшли і все! Навколо проблеми, хабарі і неправда. Кожен день потрібно виходити і боротися на кожному кроці і починати з малого. Кожен день. Люди повинні усвідомити що вони керують ситуацією а не вожді.

  Тоді коли усвідомлять і будуть діяти, тоді буде результат. Тоді можна все налагодити. А писати: “Що вже раз вийшли” то дуже низько і несвідомо.

 5. Azef

  ТРИ ЕВРЕЯ, ТРИ ФАШИСТА , ТРИ ВЕСЁЛЫХ ДРУГА организуют парад для бандерлогов!!!
  У фюрера “Свободы” Тягнисраки дедушка-польский жид Цесельский, а бабушка – австрийская еврейка Фротман, на квартире которой он, кстати, живёт и прописан во Львове!
  Бабушка Кличко – рыжая красавица-еврейка из г.Смелы Этизон! Папа – еврей и не скрывал этого, а дедушка Анатолий Ефимович Этизон – еврей, участник ВОВ, геройски погибший в 1943, защищая свою Родину от фашистов! Потомок Виталий не поскупился и подчистил всё о них в Интернете и всячески скрывает, что является «почётным гражданином Израиля»!
  А у Яценюка – дедушка Бакаи был известнейшим в Израиле толкователем Талмуда!
  Их бог и вдохновитель Бандера – униатский еврей!
  И эти Ук’гаинские ура-патриоты , выкресты, взялись учить православных украинцев, как жить и свободу любить, потому что хохлы, кацапы для них – быдло, а они элита, “избранная нация”, которой предначертано повелевать и использовать этих недоразвитых “хлопов”!!!
  Одно из толкований Талмуда:
  “Их жизнь, о, еврей, в твоих руках, тем более их деньги. Пользуйся”. (Explic. du Pentat., folio 213, 4)
  Вся, так называемая оппозиция, состоящая, в основном, из польских и австрийских евреев и их потомков, натуральных выкрестов и предателей щедро финансируется главным евреем Украины Коломойским и зарубежными сионистскими организациями и банкирами.
  Они добросовестно и послушно выполняют заказ своих хозяев на уничтожение Украины и доведение численности населения в ней до 15млн человек!
  Так не давайте же себя дурачить и использовать этим проходимцам и предателям-выкрестам, отрекшимся от своих родных корней!!!
  Будьте бдительны!!!

  1. І. Гор

   А ти то Azef – хто будеш по національності. Кажуть люди, що якраз жиди найбільше і клепчуть на своїх, пробуючи таким чином замаскуватися.
   Яке ж ти підле сотворіння, іудушка І скільки тобі за ту байку заплатили ті, що зацікавлені в розбраті?

 6. Леся

  Якщо ця тройка з народу Божого ,то Бог виведе нас з рабства оборотнив.Я за вас дорогий брате.Хай Бог наш благословить нас за наше довготерпиння.Дасть вам мудрости для правильних ришень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.