111

До редакції тернопільської інтернет-газети “Про все” звернувся тернополянин, який передав нам документ, який свідчить про те, як міський голова Тернополя Сергій Надал і його команда кидає напризволяще усіх тернополян. Якщо говорити прямо – то надприбутків з Тернополя вижати вже не можливо, земельні оборутки та махінації з комунальним майном викликають шалений опір, тому вирішено провернути три “кредитні операції” за які тернополяни почнуть розраховуватись вже за нового мера. За так звану реконструкцію тепломереж, водопровідних мереж та електромережі проведену нібито коштом Європейським Банком реконструкції і розвитку заплатять тернополяни. Кошти планують взяти підвищивши тарифи вдвічі. Зараз розповідається, що кредит береться під мінімальний відсоток. Питання: для чого взагалі брати кредит?

Враховуючи те, що найближчим часом Тернопільська міська рада планує отримати величезний кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку, однак в засобах масової інформації немає жодної точної інформації щодо доцільності отримання цього кредиту, більше того, міською радою приховується будь-яка інформація з цього приводу перед жителями міста, то хотілось ознайомити жителів міста із кінцевим звітом компанії «Рамболь» щодо доцільності отримання кредиту, проведеного на замовлення того ж ЄБРР. Відповідно хотілось, щоб зацікавлені жителі м. Тернополя, в тому числі представники засобів масової інформації, уважно та в повній мірі прочитали дане техніко-економічне обґрунтування та зробили власні висновки щодо доцільності отримання містом кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку. Автор не намагався критикувати проект, лише намагався звернути увагу читача на якість проведеного аналізу та висловлював власні критичні думки щодо доцільності впроваджуваного проекту. Там де виділено жирним, я намагався звернути увагу читача на текст, де червоним – висловлював свої критичні зауваження. В кінцевому результаті оплачувати кредит потрібно буде простим жителям міста Тернополя, тому і вирішувати, чи його брати потрібно також нам.

Ознайомитись з двома частинами документу можна тут:

техніко-економічне обгрунтування- частина 1

техніко-економічне обгрунтув- частина 2

5 comments

 1. покращення теплопостачання не за горами

  Цікавий докУмент. Не полінуйтесь почитати у що ми занурюємось.

 2. володимир

  я думаю що при мудрому керiвнитствi ЖКГ кредиту не треба. це буде кабала для жетелiв багатоповерхiвок.
  дуже добре знаю як iде реформа жкх в россии, ворогу не побажаю такого.
  спочатку цiни пiднiмуть в 2 рази а потiм до бесконечности….

 3. Це - я

  Пане Борисе!
  Я знову читаю Ваш ресурс (хоча, ніколи не припиняв його проглядати).
  Схиляю капелюха за Вашу фаховість та принциповість.
  (Прим.: Ви, інколи, подаєте неперевірену інформацію, а також неправомірно оприлюднюєте персональні дані та образливі для громадян судження).

 4. Богдан

  ПОТРІБНО ВИВЕСТИ АФЕРИСТІВ НА ЧИСТУ ВОДУ!
  НЕХАЙ ПРОЗВІТУЮТЬ КУДИ ПОДІЛИСЯ КОШТИ ПОПЕРЕДНІХ КРЕДИТІВ, В ТОМУ ЧИСЛІ КРЕДИТУ ЄБРР НА ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЮ.
  ВАЖЛИВО ТАКОЖ ЧІТКО ЗНАТИ ПРО СУМИ НАРАХОВАНИХ ТА ОПЛАЛАЧЕНИХ ПРЦЕНТІВ ПО ЦИХ КРЕДИТАХ З МОМЕНТУ ПІДПИСАННЯ КРЕДИТНИХ ДОГОВОРІВ НА ЇХ ОТРИМАННЯ , А ТАКОЖ ПРО ТЕ ЯКЕ МАЙНО БУЛО ЗАСТАВЛЕНО МІСЬКРАДОЮ З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЦИХ КРЕДИТІВ.

 5. Галина Проців, голова громадської ради при Державній екологічній інспекції у Тернопільській області

  Це саме ПРО ВСЕ, що вже відбулося, але нас з вами не інформували ні на початковому етапі, як то передбачено у законодавстві, ні на офіційному рівні як представників громади… Ми маємо знати та використовувати ЗОЛОТЕ правило для спілкування з чиновниками: “Не вір, не бійся не проси”. Просять, запитують і скаржаться ті, хто не мають права, – раби. Вільна людина має право і гідність – вона вимагає дотримання Закону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.