111

Вчора у Тернополі відбувся останній концерт Віктора Павліка у рідному краї. Про це журналісти “Про все” чули неодноразово від глядачів, які завітали цього вечора до палацу культури “Березіль”. Мотив їхньої присутності, мовляв, співак поїде за кордон. Сольну кар’єру нібито залишить чи йому заборонять співати за контрактом…

Проте, й такий піар-хід не допоміг співаку зібрати повний зал. Аншлагу не було . Віктор Павлік співав як нові пісні, так і старі хіти. З оказій – на початку концерту вибило світло. З цього приводу співак розповів дотепний анекдот. Поки веселив людей, відновили роботу апаратури. “Засвітив” Павлік і тернопільську зірку Тетяну Назарко. Вона в нього на бек-вокалі підспівувала. Поки Павлік відпочивав – виконала дві свої пісні. Разом з Віктором виконали пісню “Не тополю високую”. Коли красуня змерзла підспівувати, одягла піджак зірки. Співак переодягався двічі.

В мові співака “проскакувало” багато англомовних слів. Про те, це не виглядало природнім, оскільки більшість його аудиторії в залі були жіночки, яким за 45. Молодь проігнорувала концерт, хоч вартість квитків була доступною – від 60 до 150 гривень.

Віктор Павлік продемонстрував доволі пристойну гру на гітарі. Співав краще українську класику, ніж пісні зі свого репертуару. Занадто перегравав. Хоча, фанатам це подобалось. Детальніше – дивіться на відео

6 comments

 1. свідок Аделаїджі

  ех, не допомогла Павліку церква Аделаїджі. Може Танічці пощастить більше. Дійство убогеньке: артист пітливенький у гіпер-стоячому піджаку наполеонівського крою та комплексу, пісеньки посередні з невдалими вигуками та стогонами пораненого павича. Навіть таку відому та досконалу композицію як “Білі черемхи” не спромігся Віктор виконати душевно, хоч і представив одного зі своїх гітаристів як автора пісні (до речі, чомусь в ютубі пісня «Білі черемхи» саме в його виконанні блокована).
  А коли в залі вибило енергопостачання, співак взагалі розгубився, і щоб заглушити вигуки “A capella” нашвидку розповів анекдот про єдиного глядача в драмтеатрі, котрий пішов з прем’єри тільки тому, що боявся залишатись сам. Як на диво, анекдот виявився вдалим та доречним щодо самого Віктора, чим і розвеселив глядачів.

  І з того часу, коли Павлік почав пітніти уже в другий піджак, мені несила було сидіти спокійно на місці. На жаль, не можу розповісти про овації, котрим закінчився «останній виступ» зірки, оскільки на той час вже пила гарячу каву під теплим пледом та старалась не згадувати англійськомовних вигуків та конвульсивних жестів маленького наполеона, «приреченого на любов».

 2. Степан

  та нормальні люди не могли йти на концерт ..він же підтримував партію гандонів, які зараз при владі і їхнього підера

 3. Мирон

  Вітя МОЛОДЧИНКА….Якби залишився у Тернополі..То сиді в би в Теребовлі в кабаку і спивався..А так в Люди вийшов…Дякуючи провладній партії…А тепер багатьох жаба дусить….Свабода вже обложила його податками…Ну не “долбойо..”””Я про нациків “БАХНУТИХ…Надал і К на податках ЗАВЕРНУТІ….

 4. Глядач

  Повідомлення журналісту “ПРО ВСЕ”…. Прикро, що інколи люди не розрізняють крій сценічних костюмів артистів … Бачила, як ви декілька разів підходили до сцени на близьку відстань, що аж дивно … Моє місце було на балконі і то все второпала ))) Тепер спробуйте знайдіть 9-ть відмінностей ! ))))))))))))))))))))))))))) http://vk.com/id24076758?z=photo24076758_300362660%2Fphotos24076758

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.