111

Вчора у Тернополі було не можливо пройти. Розпочалося весняне потепління і сніг “поплив”.

Три роки тому кандидат на посаду міського голови Тернополя Сергій Надал у своїй книзі “Справедливість. Відповідальність. Порядок” написав , що Тернопіль потопає після дощів.

Насправді і дощів не треба.

Сергій Віталійович писав:” … тернополяни плавають у калюжах, а машини їздять і “купають” перехожих. Часто промоклі до нитки мешканці міста не тільки громадським транспортом, а й на таксі не зможуть доїхати додому. Іноді заливає так, що люди не можуть вийти з під’їзду. А тим часом влада організовує нікому не потрібні конкурси та витрачає кошти на англійську траву на клумбах. І замість вирішення конкретних проблем лише тішить людей обіцянками та себе вихваляє… У місті відсутня комплексна система водовідведення. План створення такої системи з ініціативи “свободівців” почали розробляти на загальнообласному рівні”.

Третій рік вже пишуть…

1 comment

  1. Nazariy

    Сейчас чтото стало попсовым это правое движение, левое движение, я вообще себя не к тому ни к тому не отношу и даже толком не понимаю, что оно такое. Но вот то что при власти оказались патриоты , которые свою любовь к родине показывают крайним фашизмом и указывают мне , свободному человеку, что делать , на каком языке говорить, давай те еще введите пятую графу в паспорте… Поэтому я поддержу любую приличную силу, независимо от идеологии, которая будет реально, не словом, а делом бороться с этой фашистской заразой. Из того , что есть потенциал вижу только в «Боротьбе», все остальные уже продались с лихвой и прогнулись под этих фашистов!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.