Похорон колеса та “траурний” пробіг Тернополем перенесли на вихідні

Поділитися

 В середу, 27 березня 2013 року, були проведені збори керівників та активістів організації акції протесту «Податки є, доріг-немає».
На зборах була доведена розмова зустрічі з мером міста Сергієм Надалом, якому керівники ТОГО «Дорожній контроль-Тернопіль» подали звернення від ініціативної групи даної акції. Мер не заперечує проведення акції протесту, підтримує її, навіть готовий наклеїти на своєму авто наклейку «Податки є, доріг-немає», – розповів «Погляду» голова обласної організації “Дорожній Контроль – Тернопіль” Віталій Крутиголова.

Також було обговорено важливе питання щодо проведення 29 березня 2013 року о 16 годині Всеукраїнської Акції «Вставай Україно», і прийнято рішення, аби не перетворювати нашу акцію в політичну площину, а також мати перешкоди та не бути перешкодою у проведенні політичної акції «Вставай Україно», було прийнято рішення щодо перенесення проведення акції «Податки є, доріг-немає» на іншу дату.

Також було прийнято рішення піти назустріч більшості учасникам даної акції щодо вибору дня проведення акції «Податки є, доріг-немає», і дійшли спільної згоди провести акцію у вихідний день, у зв’язку з тим, що більшість учасників акції працюють і їх участь буде більш можлива у вихідний день.

Організатори та учасники акції: Андруньків Віктор, ТОГО «Дорожній контроль-Тернопіль», автомобільні клуби Тернополя, Smotra Ternopil , BMW Ternopil, Racing Team Ternopil, Old School, RTT Ternopil, Байкер-клуб «Галіція».
Координатор проведення акції Віктор Андруньків.

Василь Деревляний спростував чутки та підтвердив інформацію про можливі провокації з боку партії влади

У „Ватри” – світлодіодна перспектива