111

Вчора у Тернопільському прес-клубі було людно: журналісти обговорювали свої проблеми,  ділились досвідом, психолог місцевого університету розповіла про впливи різноманітні – детальніше можна подивитись тут. Проте, як тільки журналісти дізналися, що сюди прийдуть представники “Свободи” на свою прес-конференцію, швиденько зібрали речі і пішли. З трьох десятків журналістів лише троє залишились слухати чергову демагогію, за якою не має реальних справ.

От переконайтесь як виконали ці свободівці свою передвиборчу програму у 2009 році, наприклад!

Цікаво, що на прес-конференцію тягнибоківці прийшли “зі своїми” журналістами. Більше того, навіть роздали лише для них прес-реліз. Аж смішно було дивитись на таку псевдодемократію.

Чотири роки вже марудять область. Скільки триватиме це посміховисько від людей, які нарекли себе націоналістами? Їх тому критикувати не можна, бо вони нібито націоналісти? Так Тернопільщина вже “хворіла” цим і за рухівців, і за нашоукраїнців…

Якби ж свободівці хоч регіоналам не підігрували, як Михайло Головко у Гусятинському районі…

Заради об’єктивності, подаємо відеозапис прес-конференції правлячої партії у Тернополі. Висновки робіть самі.

13 comments

 1. Михайло Бойко

  Область марудить якраз антиукраїнська влада Рєгів в Україні. Тільки “недалекі” журналісти можуть вважати, що в ситуації, коли кошти всі акумулює Київ – можна щось кардинально змінити в області . А стосовно того, що більше 2-х років ТВК скоювала злочин, не вводячи депутатів, це факт. І політика режиму Януковича. Все правильно кажуть свободівці. Кращого міського голови ніж С.Надал і складу депутатського корпусу – за роки незалежності просто не існувало. А “Провсе” просто лиже одне місце владі.

 2. ОПА

  БЕ-МЕ, НЕЧИСТЬ І ЗЛОДІЇ, шуруйте на свої виборчі округи і там людям в очі кажіть ЩО ВИ КОНКРЕТНО “зробили”!!!

 3. Апостол П

  Чашка-чисто Червона Калина.Бреше і оком не моргне. Сама під час подій на громадських слуханнях слова з себе видавити не могла, а тепер бачить функцію депутата тільки в тому ,щоб безнаказанно кидатись на людей, замість того ,щоб аргументовано доводити свою точку зору.і взагалі запитання до СВОБОДИ- чому вони бачать тільки свою вирішальну роль у подіях, які відбувались 4-го березня? Чому насвоєму варіанті відео вирізали дії Степана Барни? ВІДПОВІДЬ очевидна- тому що Він швидко прийняв правильне рішення, на відміну від усіх них, які один з перед одного вихваляють себе як єдиних патріотів- опозиціонерів, привернув (правильно, інтелігентно, а не як бидло Головко) до себе увагу журналістів. Це дійсьно- рівень громадського діяча, депутата, розумного депутата. А СВОБОДІ позорище- не очікували , що по півночі їхній кандидат пройде- от івиставили не готового до такого рівня діяльності неадекватного ГОЛОВКА. Подивіться уважно відео – навіть Сиротюк спочатку намагався заспокоїти Мішаню.ПОЗОРИЩЕ СВОБОДІ- або приборкайте цю ІСТОТУ, або хоча б намагайтеся перевиховати.

 4. dj

  Свобода коли мала голову облради завжди казала ми не тримаємось за владу – ми відстоюємо інтереси виборців. А шо зараз відбувається в області – не тільки тримаються за владу, а гризуть за неї та бісяться без неї. А знаєте чому, недавно знайомі зізнались, що свободівці за голосування по кар”єру просили 14 тис.доларів. Це за одне питання, а порахуйте всі карєри області, ось вам і причина триматись за владу, влаштовувати весь цей цирк. На вибори певно бояться йти, бо голови вже не будуть мати і відповідно питань “рішати” не будуть. Ось так доларові націоналісти.

 5. Апостол П

  Кайда на собі вишиванку рвав що рука ре здригнеться покласти мандати, а в результаті Головку руку по лікоть дьогтем намастив.ЦИНІЧНІ НАЦИКИ постійно твердили, що” все заради людей і не тримаються за крісла і посади” , а заради потоку відкатів через свого голову облради ложили на добробут десятків тисяч лікарів , медсестер, санітарок, вчителів, працівників ФАПів, будинків культури, хворих, на швидку допомогу, просрали діяльність аеропорту, комунальних аптек, сміттєсортувальну лінію закалимили.Зате АРХБУДСЕРВІС працює по ідеальній чорній схемі, комунальні міські гроші за прибирання міста катають через Волинь- суперантибанда патріотів расистів. ОЦЕ-ТАК ЕЛІТА СЛАВНОГО ТЕРНОПІЛЛЯ.

 6. Апостол П

  хто не вірить-поспілкуйтесь з директором аеропорту, він розкаже, яких Кайда професіоналів до нього в зами приселав і на яких умовах. І взагалі, ЛЮДИ, ДУЖЕ ПРОШУ, ПОКАЖІТЬ, БО САМ В УПОР НЕ БАЧУ, ЩО ЦІ КРИКУНИ ВЗАГАЛІ ЗРОБИЛИ , ПОБУДУВАЛИ, ДОВЕЛИ ДО ЛАДУ ЗА 4 РОКИ ТАКОЇ ВЕЛИКОЇ ДОВІРИ ТЕРНОПОЛЯН. ЩОСЬ І КОГОСЬ ЦЕ НАГАДУЄ, ТАМ ТЕЖ РУКИ НІЧОГО НЕ КРАЛИ, А ЧИМ ЗАКІНЧИЛОСЬ. ВОНИ ПРОСТО ЕКСПЛУАТУЮТЬ ВАШІ ПАТРІОТИЧНІ ПОЧУТТЯ , ІДУТЬ ТІЛЬКИ НА КРИТИЦІ, ЯК МУЦ, ПРИ ЦЬОМУ САМІ НАВІТЬ НЕ БЕРУТЬСЯ НІ ЗА ЯКІ КОНКРЕТНІ СПРАВИ. ЇХНЯ МЕТА- ВЛАДА , БУДЬ ЯКОЮ ЦІНОЮ, ЗАРАДИ ГРОШЕЙ І ВЛАДИ. НАВІТЬ МУЦ -КРАЩИЙ ЗА НИХ. ВІН МАЄ ЛИШЕ ОДИН ЩИРИЙ ПРИНЦИП, ВІН НЕ ВИКОРИСТОВУЄ В СВОЇХ БРУДНИХ СПРАВАХ ЦЕРКВУ, А В ОСТАЛЬНОМУ У НЬОГО ЗУПИНКУ НЕМАЄ. А В ЦИХ ІУД- ВЗАГАЛІ НІЧОГО СВЯТОГО, ВОНИ В ДЕНЬ ВИБОРІВ У КОЖНУ ЦЕРКВУ СВОЇХ ЕМІСАРІВ ВІДСИЛАЮТЬ, І ДИВНО, ЯК НАШІ СВЯЩЕННИКИ ДАЮТЬ СЕБЕ ВТЯГНУТИ ВТАКИЙ БРУД.

 7. Мирон

  “свободвські ” депутати,беруть 100 дол. за запит від громади…Яке БИЛО-Свободівське….Люди ще не довго терпіти будуть….

 8. Апостол П

  тепер Головко з Кайдою шнурки носять за 100 дол., а колись Мішаня не мав грошей на бензин, щоб протоколи зібрати. Тепер в джип від Гути на день в бак стільки заливає. Нічого страшного і дивного – який роботодатель, така і плата. А простий виборець яке відношення має до того? ЯК БУДЕ ПЛАТОСПРОМОЖНИЙ – ТОДІ “ГОЛОТА” МОЖЕ Й ПОДИВИТЬСЯ В СТОРОНУ НАРОДУ, а Стаюра з Чашкою коси на собі рвуть, бо їх черга з облради рвати, а їм не дають, от і поставили на кон усіх бюджетників області. І не хватає аналітичності в їхніх світлих головах, щоб прочитати патову ситуацію, що склалася. Самі себе в неї загнали , а тепер думають , як області пояснити, чому людей проміняли на потоки відкатів через голову облради. ДАЮ ПОРАДУ – НЕГАЙНО ВІДПУСТІТЬ СИТУАЦІЮ З БЮДЖЕТОМ, А ТО СКОРІШЕ НІЖ ХОПТЯНА ВАС УСІХ НА ВИЛАХ ВИНЕСУТЬ, І НЕ ДОБЕРЕТЕ ТЕ ЩО ВАМ РЕГІОНАЛИ ДО ДРУГОГО ТУРУ ВИДІЛЯЮТЬ.

 9. ukrainka

  Ти обкураний апостол.що рве тобі пустий чардан?Ублюдок заплачений!Несенітниці видумуєш за гривню! Йди відіспися.може протверезіє твій твій безглуздий баняк!Ганьба!

 10. ukrainka

  СВОБОДА !!!МОЛОДЦІ!!!НАРОД З ВАМИ!!!УКРАЇНА ВОСТАНЕ!!!БОРІТЕСЯ,ПОБОРЕТЕ!!! ВАМ БОГ ДОПОМОЖЕ!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!А НА ТАКИХ ЛОХІВ,ЯК апостол,НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ ,А ЙДІТЬ У ПЕРД!!!!!!!!!!!!!!!!!!ВИ ГОРДІСТЬ ТА НАДІЯ УКРАЇНИ!!!МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЬ!!!

 11. Апостол П

  до Українки: от приблизно такий самий рівень розвитку у Головка. Дякую за компліменти, але спробуйте спростувати по суті справи усе вищезгадане мною. Також дякую за підтвердження мого твердження про уміння цих націоналістичних ектремістів тільки лаятися, битися та іти на лозунгах та на тупій безпідставній критиці. Також порадив-би Вам хоча-б трішки виключити Ваші емоції ,і використавши свій патріотичний запал, спробувати розібратися в ситуаціїї для самої себе.

 12. ukrainka

  До апостола.а що ж ти зробив .у в порівнянні Головка.Назви хоч одну справу .для підтримки.допомоги Україні.народові.на відміну -Головка!А .я ;скажу. ;а нічого.! окрім нагадити під себе і образити людей.на відміну тебе.дуже ВЕЛИКИХ!!!.тому.що вони обрані НАРОДОМ.у яких заслужили ДОВІРУ!!!ти просто НІХТО,СЛАБАК,..і прошу не відписувати.тому. що ти не заслуговуєш .навіть.поваги.щоб перечитати.твій
  малорозумовий.відсталий .без малої поваги .коментар!ГАНЬБА!!!таким неробам.як ти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.