111

Сьогодні у Тернополі виконавчий комітет прийняв рішення підвищити проїзд у громадському транспорті з 1 квітня. Вартість проїзду становитиме – 2 гривні 50 копійок. Соціальні маршрути подорожчали на 25 копійок. Інтернет-газета “Про все” писала про аферу влади і перевізників. Прочитати її можна тут. І порівняйте, як блеє мер перед власниками. Відробляє, напевно…

Вже й призабув Сергій Віталійович як на виборах обіцяв безкоштовний проїзд для усіх пільговиків у всіх маршрутках. Про жодних 6 пасажирів-пільговиків не розповідав, про підвищення тарифу теж. Говорив, що бюджет має підтримувати своїх підприємців і мешканців. Не вірите? Почитайте на 57 сторінці його книги: “Свобода” послідовно відстоює думку про те, що пільги на проїзд повинні мати не 5 пенсіонерів, які швидше зайшли в “маршрутку”, а всі пільговики, яким треба їхати”.

Відео газети “Номер один”

Чому міський голова особисто захищає збільшення вартості проїзду в маршрутках

11 comments

 1. пасажир

  Пропоную на маршрутах розмістити оголошення: в прокуреному автобусі пасажири їдуть безкоштовно….також якщо водій немає сорочки або неакуратно одягнутий, коли грубить пасажирам, порушує правила дорожнього руху, грає в гру “попробуй обжени мене” з іншими маршрутками.

 2. Оля

  А мені цікаво, що робити в випадку, коли в маршрутці не працюють гальма? Коли їдеш, і тебе кидає по всій маршрутці? Або ще – унікальний випадок для мене: в одній з маршруток я побачила, що стрілка спідометра поломана. Якийсь маленький огризочок від стрілки безперевно крутився довкола своєї осі, а от з якою швидкістю їхала маршрутка не можливо було зрозуміти. Я не водій, тому не знаю, на скільки це важливо)) але в глибині душі мені було трохи страшно від побаченого))

 3. покращення проїзду не за горами

  або коли гальма пищать так, що хочеться через вікно вистрибувати.

 4. Ігор

  я Надала підтримуав і підтримую. бо популізм до добра не приводить. тарифи ростуть на все. і треба мати мужність і далекоглядність, щоб погодитися на підвищення.

 5. Кропивник

  Цікаво, а яку виручку мають перевізники, які у них прибутки, адже облік по квитках на проїзд не здійснюється ( квитки пасажирам не надаються), а з цього починаються зловживання щодо заниження податків або корупційні діяння. Може Надал з Мединським про це прозвітують тернополянам.

 6. спостерігач

  хто може сказати скільки в день заробляє маршрутка, але не приблизно а чітко і контрольовано? згідно проданих квитків?


  1. Author
   Борис Машлянка

   особисто запитував у кількох знайомих водіїв -у вихідні дні – 600- 800 гривень, а в будні – 1200-1500 гривень.

 7. Михайло

  Після закордонного відрядження голови міста де він напевне набрався досвіду… У Тернопілі запровадили нову, за європейським зразком, концепцію розвитку перевезення пасажирів ?
  Адже міською радою керує нова проєвропейська сила, яка на відміну від іншим міст України запроваджує європейські порядки, навіть хабарів не беруть. Смішно. Бо чим міська рада Тернопіля відрізняється від Хмельницької ? Хіба що перші на маршрутки підняли ціну.

 8. Саша

  Зібрали з перевізників по 100 доларів і провели рішення про підняття тарифу до 2,5 грн. Про це всі знають. А ще від 4000 дол. зібрали з перевізників за конкурс. От тобі міська рада.

 9. Іван

  Зібрали з перевізників по 100 у.о. і провели питання підвищення тарифів. А за конкурс зібрали від 4000 у.о. Це всі знають. От тобі і Надал. Треба ж джипи собі і заступникам купити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.