111

   У спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи №23 (клуб «Галицькі леви») обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» провела змагання з боротьби самбо серед силовиків.
Самбо – порівняно молодий вид єдиноборства, але уже має чимало прихильників, особливо серед правоохоронців. Це й не дивно, адже даний вид спорту є комплексною системою самооборони, яка поєднує у собі найефективніші прийоми дзюдо та інших бойових мистецтв.
На турнірі свою майстерність демонстрували 28 учасників з 7 команд правоохоронних органів нашої області.

За результатами напруженої боротьби в командному заліку першість здобули співробітники обласного управління Служби безпеки, друге місце виборола команда військової частини Внутрішніх військ, а на третій сходинці опинилися спортсмени обласного управління міліції.
В особистому заліку змагання проводилися у різних вагових категоріях. У категоріях до 62 та 68 кілограмів перемогу здобули військовослужбовці Максим Власенко та Олександр Смірнов. Микола Баклаков та Сергій Попик з обласного управління внутрішніх справ здобули першість у вагових категоріях до 74 і 82 кілограмів. Співробітник СБУ Олександр Кулик став першим у ваговій категорії до 90 кілограмів. Абсолютними переможцями у категоріях 100 та більше кілограмів стали рятувальник Олександр Федьків та військовослужбовець Іван Тучик. Спортсмени, які найкраще проявили себе на турнірі представлятимуть Тернопільщину на всеукраїнських змаганнях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.