111

Такий висновок можна зробити з вчорашніх подій у крайовій організації Народного руху України, де було підписано Меморандум опозиційних партій. Сьогодні в Україні розпочалась робота з об’єднання партій “Батьківщина” і Фронт змін” в одну політичну структуру. Роман Заставний, який так і не став нардепом, нині мріє очолити єдину політичну структуру, яка згодом дозволить йому нарешті потрапити до Верховної Ради. Але навряд чи йому це вдасться. Сьогодні “Фронт змін” навіть не має свого партійного офісу (здається в оренду за 2600 доларів на місяць), не говорячи вже про кадровий резерв. Тому Роман Заставний “тиснутиме” на громадськість, політична вага якої доволі сумнівна. Усе це не має жодного стосунку до нашої розмови з народним депутатом України Іваном Стойком. Проте саме він може  неупереджено, як третя сторона, розповісти своє бачення як політика-опозиціонера. У розмові з лідером “За Україну!” на Тернопіллі ми торкнулись чимало граней: і доріг, і взаємин влади і опозиції, і турбот пересічних виборців.


У Тернополі зріє розкол опозиції? (фото, відеодоказ)4 comments

 1. тарас

  Заставний вбив партію “За Україну” і “Фронт Змін”, а тепер і “Батьківщину” ВБИВАЄ! НІ, Геть з Тернополя зі своєми підлабузниками!

 2. Михайло

  Но найбільше, що непотрібно Тернополю, це партійна секта пастора Турчинова. І так Бог дав, що ні в обласній, ні в міській радах ця партія-секта вже депутатів немає.І нам на Тернопільщині вони нафік потрібні. Достатньо СВОБОДИ і УДАРУ.

 3. татарук

  Де тільки не був Заставний? І “Пора”, і “Наша Україна”, і “За Україну” , і ” Фронт Змін, і ,і, і… Хитра жадібна лисиця, яка продасть усіх. Геть таких з політики! Це – сором Тернопільщини, злодій і перевертень…

 4. МАРКО

  Явний пройдисвіт, а ще когось повчає та й ще намагається щось недолуго аналізувати – непорядний в основі своїй, випадковий у політиці і представляє основний бруд у досить ітак забрудненій ВР!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.