“У 2013 році відбудеться останній осінній призов до лав Збройних Сил України”

Поділитися

Василь Лабай

Західний регіональний Медіа-центр Міністерства оборони України

 Про це непередодні зазначив перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник під час прес-конференції у Будинку Уряду, повідомляє Департамент преси та зв’язків зі ЗМІ вітчизняного оборонного відомства.

Відповідно до цього терміну триває робота по комплектуванню Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом. Для цього створюються всі умови. Зокрема, щодо підвищення соціального захисту контрактників, – наголосив Олександр Олійник.

Окрім цього, перший заступник глави оборонного відомства повідомив, що сьогодні в Міністерстві оборони України опрацьовано проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України”.

Законопроектом передбачається посилити соціальний захист цієї категорії військовослужбовців щодо забезпечення житлом, виплати допомоги при звільненні та пенсійного забезпечення. Зараз цей документ проходить погодження в центральних органах виконавчої влади, – зазначив Олександр Олійник.

Перший заступник Міністра оборони України розповів, що законопроектом пропонуються зміни щодо призначення пенсій військовослужбовцям. Особам, яким на момент звільнення виповнилось 45 років, передбачено зменшення вислуги років з 20 до 15 років з виплатою пенсії у розмірі 40 % грошового забезпечення. Крім того, військовослужбовцям, звільненим у зв’язку з організаційними заходами, передбачено виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 50 % місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.

У такий спосіб ми забезпечимо, щоб перехід Збройних Сил України на нову структуру відбувався максимально безболісно, зі збереженням позитивного морально-психологічного стану серед військовослужбовців і кращих кадрів для війська, – зазначив Олександр Олійник.

Ким насправді є в.о. голови Тернопільської обласної ради С.Тарашевський ? (продовження)

Відеомандрівка занедбаним Тернополем