78% тернопільських студентів зізналися,що дають хабарі, а 94% – не довіряє владі

Поділитися

Проблеми молоді. Які вони? Що сьогодні турбує середньостатистичного студента? Дослідити це вирішила тернопільська «молодіжка» УДАРу. В рамках проекту «Молодь для молоді» активісти провели соціологічне опитування серед ста тернопільських студентів, аби визначити громадську активність, проблеми та очікування молоді.

– Опитування ми провели в два етапи, – розповіла координатор акції Юлія Макогнюк. – Перший відбувся на Театральній площі , де всі бажаючі могли відповісти на запитання, другий –у вишах міста. В опитуванні взяло участь 54% хлопців та 46% дівчат віком від 17 до 23 років.

А результати виявилися не надто «райдужними».

81% із опитаних студентів хотіли б «гризти граніт науки» закордоном, 87% молодих людей без роботи, а 78% чесно зізнались у тому, що дають хабарі викладачам. В соціальних мережах «зависають» майже всі із опитаних, натомість членами молодіжних організацій є лише 21% респондентів.

Алкоголь вживає 63% опитаних, втім вражає те, що слабкі наркотики «спробували» аж 20%!

Не дивно, що незадоволених владою студентів налічується 94%, також не довіряє молодь міліції та ЗМІ – по 97 і 77% відповідно.

Анкети містили також відкриті запитання, тому серед улюблених у Тернополі місць опитані виділили парки міста, «Острівець кохання», Театральну площу та ТРЦ «Подоляни».

І нарешті! Найбільш «болючими» проблемами для тернопільської молоді є:

– хабарництво у вишах

– залежність від шкідливих звичок

– недоступність житла для молоді

– безробіття

– проблема переводу на державну форму навчання

– Суцільний безлад і «дерибан», які сьогодні стають для нашої держави «нормою», безумовно залишили свій «відбиток» на громадській позиції українців, – зауважив голова тернопільського молодіжного крила УДАРу Андрій Копачівський. – Влада довела країну до того, що молоді люди, котрі мали б розбудовувати державу – при першій можливості покинули б її. Хіба це нормально? Тож ми прагнемо змін, аби кожна молода людина пишалася тим, що є українцем.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

Громадськість закликає опозицію погодити з нею кандидатуру Київського міського голови

Звернення про помилування Ю.Тимошенко зареєстрували в імпотентній Тернопільській облраді