Календар тернопільського бухгалтера на квітень

Поділитися

У понеділок, 15 квітня, закінчується термін звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за березень 2013 року. Принагідно нагадуємо, що, починаючи з січня цього передбачене подання даної інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку.
довідки про використані розрахункові книжки.

Цього ж дня закінчується термін сплати збору за провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями (з придбанням торгового патенту) за травень 2013 року.

П’ятниця, 19 квітня, – останній день подання такої звітності за березень:

–        податкової декларації з податку на додану вартість платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

–        копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді усіма платниками податку;

–        декларації з акцизного податку;

–        податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності);

–        податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України; розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Цього ж дня закінчується термін сплати:

–        авансового внеску з єдиного податку за квітень 2013 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп;

–        єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з доходу фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та членів сімей таких осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, за I квартал 2013 року.

Вівторок, 30 квітня, – останній день подання такої звітності:

–        податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані фізичною особою за 2012 рік;

–        звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску, фізичними особами – підприємцями, які забезпечують себе роботою самостійно – займаються незалежною професійною діяльністю (форма № Д5).

Цього ж дня закінчується термін сплати таких платежів за березень:

–        податку на додану вартість;

–        податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу;

–        акцизного податку;

–        плати за землю;

–        фіксованого сільськогосподарського податку;

–        збору за користування радіочастотним ресурсом;

–        збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства;

–        авансових внесків з податку на прибуток за квітень 2013 року.

 

Увага! На відміну від граничних строків подання звітності, які переносяться на наступний за вихідним або святковим робочий день, для строків сплати податків та зборів у Податковому кодексі України таке перенесення не передбачено. Тому податки та збори, останній строк сплати яких спливає у неробочий (вихідний або святковий) день, слід сплатити напередодні.

Звітуючи перед податковими органами в електронному вигляді, ви, шановні платники, економите свій дорогоцінний час і значно спрощуєте роботу своєму бухгалтерові. З детальнішою інформацією щодо подання звітності в електронному вигляді можна ознайомитись на головній сторінці веб-порталу ДПС України (www.sts.gov.ua) в окремому розділі „Платникам податків про електронну звітність” та суб-сайту ДПС у Тернопільській області (www.tr.sts.gov.ua).

 

Довідки за тел.: 15-07, 52-12-27.

 

Як потрапити на прийом до тернопільського начальства у податковій?

Спадок потрібно відображати весь: і майно, і гроші