Міліціонер сів за шахрайство: “влаштовував” випускників шкіл в університети

Поділитися

До реальної міри покарання за зловживання та вчинення шахрайський дій засуджено колишнього працівника міліції

За активної позиції державного обвинувача колишнього заступника начальника відділу одного з районних відділів міліції засуджено до позбавлення волі терміном на 2 роки 6 місяців з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, конфіскацією майна та позбавленням спеціального звання

Колишній правоохоронець відповідно до функціональних обов’язків організовував роботу з відбору, вивчення та направлення кандидатів на навчання до навчальних закладів МВС України. Проте, такі повноваження посадовець вирішив використати і для власних цілей.
Зокрема, колишній працівник міліції переконав батьків у своїй можливості позитивно вирішити питання щодо зарахування випускників шкіл до вищих навчальних закладів за межами області. За такі послуги ним отримано кошти в загальній сумі понад 100 тисяч гривень.
Свої ж послуги щодо працевлаштування на роботу до одного із судів області колишній міліціонер оцінив у 3500 доларів США. Саме таку суму сплатила жителька області за можливість свого працевлаштування.
Отримані кошти колишнім посадовцем привласнено.
Вироком районного суду колишнього працівника міліції визнано винним у зловживанні, привласненні коштів і вчиненні шахрайських дій та призначено реальний термін покарання.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

30 дітей на Тернопільщині потрапили в аварію

Сьогодні у Тернополі «Медіа-пазл-шоу»