Ти креативний та енергійний? Тоді конкурс бізнес-планів та соціальних проектів саме для Тебе!

Поділитися

У квітні – вересні 2013 року проходитиме Конкурс бізнес-планів та соціальних проектів серед молоді, який організовує Тернопільський обласний молодіжний центр праці. Головна мета проекту, який проходить щорічно, спрямована на сприяння та заохочення реалізації підприємницьких ініціатив молоді та практичного їх втілення.

Цьогорічний Конкурс бізнес-планів та соціальних проектів проходить під гаслом «Бізнес починається з ідеї».

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

· «Виробництво, сфера послуг і торгівля»

· «Соціальний проект», які передбачають поліпшення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп, а також надання соціальних послуг.

Завданнями Конкурсу є популяризація підприємництва тастворення сприятливих умов для розвитку бізнес–середовища для започаткування молоддю власної справи, забезпечення можливості взаємодії між студентами та підприємцями області.

Всі молоді та активні люди віком від 14 до 35 років зможуть подати заявку та об’єкт конкурсного відбору (бізнес-план або соціальний проект) до 31 серпня 2013 року.

Учасники, які візьмуть участь у проекті, зможуть відвідати практичні тренінгові заняття, які допоможуть їм в подальшому написанні бізнес-плану чи соціального проекту, а також дадуть змогу особисто поспілкуватися із успішними бізнесменами та отримати їхні поради.

Фінал Конкурсу заплановано провести у вересні 2013 року. Роботи учасників оцінюватиме спеціально сформована Експертна Рада, до складу якої увійдуть діючі підприємці міста Тернополя та області. Найкращі бізнес-ідеї учасників отримають допомогу у їх впровадженні.

Додаткову інформацію щодо Конкурсу

можна отримати за тел.: 42-01-36, 098 711 1 921.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ БІЗНЕС-ПЛАНІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Напевне ти не раз ловив себе на геніальній ідеї започаткування бізнесу чи вирішення соціальних проблем. Але потім відмовлявся від них через відсутність можливостей.

Тепер ти можеш відкинути усі сумніви. Обласний конкурс бізнес-планів та соціальних проектів – це шанс втілити твою бізнес-ідею у життя!

ЗАВДЯКИ КОНКУРСУ ТИ МОЖЕШ ОТРИМАТИ МОЖЛИВІСТЬ:

1. реалізувати свою ініціативу та проект;

2. розпочати підприємницьку діяльність.

3. налагодити ділові стосунки;

4. працевлаштуватись;

5. отримати грошову винагороду;

Якщо тобі потрібна практична допомога для розробки бізнес-плану чи проекту – відвідай безкоштовні тренінги, під час яких ти зможеш навчитись основам бізнес-планування, а також особисто поспілкуватися із успішними підприємцями та отримати їхні поради.

ОЦIНКА БIЗНЕС-ПЛАНIВ ЗДIЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ТАКИМИ КРИТЕРIЯМИ:

** оригiнальнiсть iдеї та новизна проекту;

** ефективнicть використання коштiв;

** прiоритетнiсть напрямку;

** соцiальне значення та суспiльнi результати реалiзацiї проекту.

Переможці конкурсу визначатимуться у двох номінаціях: «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект».

Для подачі заяви на участь у Конкурсі та реєстрації на проходження бізнес-тренінгів треба просто заповнити форму за цією адресою: https://docs.google.com/.

Для участі в Конкурсі оформлений відповідно до вимог бізнес-план або соціальний проект потрібно подати до Обласного молодіжного центру праці до 31 серпня 2013 року. Фінал конкурсу пройде у вересні 2013 року.

Твій час настав – не втрачай свій шанс!!!

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі та бізнес-тренінгах можна отримати в Молодіжному центрі праці за тел. 42-01-36, (098) 711-19-21

Прокуратура “нарила” в надрах 13 мільйонів гривень. Збитків

Підлеглі Арбузова у Тернополі провели флеш-моб