Володимир Литвин про ситуацію у Тернопільській обласній раді

Поділитися

Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” поспілкувалася з екс-спікером Верховної Ради, а нині нардепом-мажоритарником  Володимиром Литвином з приводу ситуації у Тернопільській облраді.

Народний депутат зазаначив, що вибори до облради відбувалися за пропорційною системою. Від Народної Партії до Тернопільської облради обрано 5 депутатів. Депутатами (за мажоритарною і пропорційною системами) районних Рад обрано 53 народники, районних Рад у містах – 8, 176 – до сільських і селищних Рад. Утім, від дня виборів (з 2010 року) відбулися й певні міграційні процеси.

– Що можете сказати по ситуації по Тернопільській облраді? Як розблокувати її роботу?

– Яка може бути ситуація, коли Рада не працює? Вихід один – перезавантажити облраду через вибори. За однієї умови, що люди будуть обирати, а не просто голосувати, причому не в останню чергу від протилежного. Усім треба усвідомити, що націонал-демократичні партії в Західній Україні, у тому числі й на Тернопільщині, це влада, а не опозиція. А влада має відповідати!

У Тернопільській загальноосвітній школі № 2 відбувся обласний фінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Час професіонала»

Мер дав слово протестуючим: СБУ знайшло порушення