Заява Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» з приводу провокацій та висвітлення акції «Вставай, Україно!»

Поділитися

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» як співорганізатор акції «Вставай, Україно!» у Тернополі висловлює щиру вдячність політично-свідомим та небайдужим краянам, які взяли участь в протестному заході. Не дивлячись на складні погодні умови, провокації та залякування з боку місцевої виконавчої влади, понад 10 тисяч тернополян та жителів області «повстали», продемонстрували своє небажання й надалі миритися з правлячим режимом, виявили свою готовність до радикальних, протестних дій.

Варто зазначити, що згідно реєстрації, тільки від партії «Батьківщина» на акції у Тернополі були присутні понад 1700 членів партії з усіх районів Тернопільщини. Серед них: голови 17 районних та міської партійних організацій, голови районних рад, сільські, селищні та міські голови, голови первинних партійних осередків, які представляли усі селища, містечка та більшість сіл області, депутати рад різних рівнів, активні партійці з друзями та цілими сім’ями. Єдність, яка панувала під час пішої ходи та віче опозиції, вселяє велику віру у перемогу України на шляху до європейської спільноти.

Та на превеликий жаль, цю єдність не побачили, а радше не захотіли побачити деякі засоби масової інформації, так звані представники четвертої влади. Замість того, щоб висвітлити справжні настрої населення, розповісти про те піднесення, яке панувало під час акції та якого два роки чекала Тернопільщина, деякі ЗМІ стали «тупими» виконавцями провладних провокацій.

Ще за кілька днів до дня проведення акції «Вставай, Україно!», у деяких інтернет-ЗМІ з’явилася інформація, начебто, опозиційні партії скуповують студентів, щоб ті на акції були прапороносцями. Виступаючи в прямому ефірі Тернопільського обласного державного телебачення, 28 березня народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний спростував провокаційні чутки.

«Я категорично заявляю: партія «Батьківщина» ніколи нікого не купувала. У нас достатньо своїх членів партії, які можуть гордо нести прапор «Батьківщини» виходячи зі своїх переконань, а не за гроші. Але я знаю іншу інформацію: влада зараз купує молодих людей, робить для них прапори опозиційних партій і завтра вони у супроводі «потрібних журналістів» виголошуватимуть відповідні провокаційні заяви. Ще раз хочу наголосити: ці люди не мають ніякого відношення до нашої партії», – наголосив за день до проведення акції народний депутат.

Як видно з відео, яке невідомі поширили у інтернет-ЗМІ на наступний день після акції, заплановану провокацію виконавчої влади таки втілили в життя. Те, що дана любительська зйомка не має жодного відношення до організаторів та істинних учасників акції свідчить декілька моментів, а саме: єдині серед понад 10 тисяч учасників «Вставай, Україно!», молоді юнаки на

відео в масках, що приховують їх обличчя; так званий оператор, знімає хлопців, які беруть гроші, ззаду, або так, щоб не їх було якомога менше видно; а також, момент видачі грошей фіксується на камеру дуже чітко, так, що приховати камеру від сторонніх осіб було б нереально. Момент, коли невідомий молодик роздає папірці (за припущенням – гроші) трьом не дуже адекватних чоловікам (очевидно в стані алкогольного сп’яніння) взагалі обурює, адже на відео немає навіть натяку про причетність даних персонажів до акції непокори.

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» висловлює відверте обурення з приводу тих представників ЗМІ які поширили такі провокативні, брудні та недолугі інформації на своїх медіа-ресурсах.

Переконливо заявляємо, що дана інформація дескридитує не організаторів чи учасників акції «Вставай, Україно!», а самі ЗМІ, які за «декілька срібняків» продають інтереси української нації, виконуючи замовлення антиукраїнського режиму Януковича.

Також, нам стало відомо з неофіційних джерел, що деякій засоби масової інформації області отримали переконливу вказівку з обласної адміністрації – не оприлюднювати жодної інформації про акцію протесту «Вставай, Україно!» в Тернополі.

В той же час, щиро дякуємо справжнім представникам четвертої влади Тернопільщини, які були присутніми на акції протесту і не побоялися висвітлити її правдиво та чесно.

 

 

 

01.04 2013р.

 

Бюро Тернопільської обласної організації

Банальний кон’юнктивіт чи підступний ворог?

Замість того, щоб розчистити дороги, влада Тернопільщини “розводила” кролика і охороняла провокаторів