111

З 2009 року, відколи всеукраїнське об’єднання “Свобода” при владі на Тернопільщині, відтоді патріотична громадськість міста відверто обурюється з неуків цієї політичної  сили. Прийшовши у березні 2009 року до Тернопільської облради, пів сотні свободівців-депутатів ще ЖОДНОГО (!) разу не прийшли дружньо на вшанування геніїв українського народу. Здебільшого, Олексій Кайда, Сергій Надал, Леонід Бицюра віддувались за своїх пристосуванців. І якщо Кайда має хоч зелене поняття в патріотичній риториці, то Сергій Надал відверто мордується і яскраво демонструє реальний стан маргіналізованої частини націоналістів-пристосуванців.

Загальновідомо, що тернополяни перестали покладати квіти до пам’ятника Шевченка разом з владою ще з часів Кучми, а з “патрійотами” – після Помаранчевої революції. Тут не має чому дивуватись, адже хіба у Тернополі нормальна влада, коли на голові Тараса Шевченка пляшка пива може простояти цілий день!?

А хіба влада поважає себе 4 роки поспіль, покладаючи квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, постамент якого “розлазиться” на очах!?

Кому мало наведених аргументів, приходьте 22 травня у Тернополі на “Шевченківські читання”, переконаєтесь.

Сьогодні у Тернополі, на голові пам’ятника Тарасові Шевченку, недопита пляшка пива простояла цілий день!

***

У Тернополі центральну плиту пам’ятника Тарасу Шевченку закріпили… жувачками (відео, фото)2 comments

  1. durko

    з листочка не читали улянов,джюгашвілі,шилькенбрудер,кастро-всі решта не вундери а нормальні люди

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.