111

Акція протесту в Парижі проти одностатевих шлюбів приймає політичне забарвлення і ризикує вийти з-під контролю. У День матері, 26 травня, на вулиці французької столиці з вимогою відставки уряду, за офіційними даними, вийшли понад 200 тис. осіб, повідомляє Gazeta. ua, з посиланням на Рідус.

Антисодомітські протести у Парижі

О шостій вечора за паризьким часом у своєму Twitter організатори заявили, що дані про учасників акції були в черговий раз занижені поліцією. При цьому самі організатори повідомляють, що на вулиці французької столиці вийшли понад 1 млн осіб.

Разом з тим офіційні французькі ЗМІ практично ігнорують події, мітингувальники називають це “ліберальним тоталітаризмом”. Зокрема, головне агентство країни France Press, повідомляє про гран-прі Монако і успіх гей-параду в Києві, але ні слова про паризьких події.

Міністр внутрішніх справ Франції Манюель Вальс заявив, що на цю маніфестацію вийшло “менше людей, ніж на попередні акції”.

Подібна реакція влади на громадянські виступи викликає бурхливу реакцію у населення: раз у раз спалахують бійки. Свій гнів на уряд парижани найчастіше виливають на представниках секс-меншин.

Вчорашня хода – перша велика акція протесту з моменту, коли президент Франції Франсуа Олланд 18 травня підписав закон про одностатеві шлюби, дозволяючий, в числі іншого, одностатевим парам всиновлювати і вдочеряти дітей. Аналогічний мітинг противників законопроекту вже проходив у Парижі в кінці березня. За різними даними, в ньому брали участь від 300 тис. до 1,4 млн осіб.

Антисодомітські протести у Парижі

Фото: ReutersДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.