111

Комісією із представників Спецбудуправління БУ 2, майстрів ЖЕКу „Залізничник”, працівників транспортної міліції,репортером місцевого ТБ був викритий кримінал – незаконне, самовільне підключення КЕРНИЧНОГО ВОЛОДИМИРА СТЕПАНОВИЧА, що проживає за адресою: м. Тернопіль, вул. Польова, 10, до теплової енергії, гарячої та холодної води від малосімейки, в якій проживають малозабезпечені люди.

Будинок № 5 по пров. Дівочий здавався в експлуатацію в 1983 році. В цей період Керничний В. С. був в тісних зв’язках з керівництвом, яке контролювало процес здачі будинку в експлуатацію та домовився, щоб у фундаменті підвалу будинку № 5, по пров. Дівочому лишили отвір для прокладання додаткових труб, ТИМ САМИМ, СТВОРИВШИ АВАРІЙНИЙ СТАН БУДИНКУ. Всі ці роки Керничний В.С., за рахунок малозабезпечених мешканців буд. № 5, по пров. Дівочому, використовував гарячу, холодну воду та опалював свій трьохповерховий будинок і два двохповерхових гаражі. Хочеться вірити, що таких як Керничний В. С., хтось зможе поставити на місце, та змусити його відшкодувати мешканцям будинку № 5 по пров. Дівочому за недоотримане тепло, гарячу та холодну воду, якою він користувався з 1983 року (з моменту здачі в експлуатацію будинку), а також поповнити бюджет нашого міста.

Що цікаво, до даного скандалу має пряме відношення не лише бізнесмен-порушник Керничний, а й Голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Володимир Стаюра.

Наскільки відомо, ще донедавна Володимир Стаюра жив у с.Буцнево Тернопільського району зі своїм рідним братом і його сімєю. Простенька хатина,простенька машина. А тут враз, як каже знайомий Стаюру «прорвало». Придбав будинок вартістю близько мільйона долларів,джип Suzukiза 40 000 долларів і т.д.

Що цікаво, Володимир Стаюра став сусідом саме Керничного Володимира Степановича по вулиці Польовій в місті Тернопіль.

Як коментує ситуацію, жінка, котра продала свій будинок депутату Тернопільської обласної ради від ВО Свобода Володимиру Стаюрі:

«Знаю дуже добре того Керничного В.С. (директора авто ринку Мотор),довший час жила з ним по по сусідству по вул.Польова я під №8-м, він під №10-ть.

Коли почала приватизацію землі свого помешкання,то почалось у моєї сім`ї страшне життя. Мало того що він вирив септик під нашою хатиною,ще й забрав добрий клаптик землі по фальшивим своїм документам,куди ми тільки не писали.

Місцеві,обласні органи влади,суди….в Київ,Київ повертав справу по місцю проживання,і такий круговорот роки…У мене дві дочки,стан їхнього здоров’я погіршувався та й умене з чоловіком також,ми почали находити на своєму городі відрізані собачі голови,посипаний попіл,нитки перев’язані вздовж межі і т.д…

Нарешті моя сім’я не витримала знущань зі сторони Керничного, вирішили продати помешкання не приватизованим,довго шукали покупця,аж нарешті найшовся пан Стаюра Володимир – депутат обласної ради свободівець (можливо його і сам Керничний В.С. підіслав так як вони тепер живуть як брати-побратими)звичайно продали не за малі кошти. Сам Керничний В.С. всіляко робив перепони у приватизації нашої ділянки, але нам було все-одно,тільки по скоріше піти від таких (сусідів).

Буквально через короткий час помирає мій чоловік,він практично утримував нашу сім*ю.

Я ні від кого не ховаюсь,проживаю в с. Біла,і можу ці слова повторити будь-кому.

Що там про мене говорити,краще спитайте у рідної сестри Керничного п. Галі яка проживає по вул.Польова №12. Керничний практично хотів угробити всю її сім’ю, і як Ви думаєте за що?ЗА ЗЕМЛЮ. п. Галя поховала свого сина, невістку, а другого сина п. Галі, Керничні посадили до тюрми.

За цей час Керничний В.С. разом з Володимиром Стаюрою розбудовували свої маєтки,хати триповерхові: по-два гаражі двох-поверхових, і майже не щодня влаштовували гулянки, п`янки, і я особисто чула коли в черговий раз була гулянка.

Дружина  Керничного- Марійка,кричала на весь двір: ще трішки і Гальку положимо в дурдом, а на її обісцю зробимо зимовий сад………… Я розповідаю це з біллю в серці і сльозами на очах………… Скільки ще має померти Людей,щоб на кінець Влада побачила вбивцю-афериста Керничного В.С і Стаюру Володимира, який через партію покриває всі ці оборудки.

Статтю підготовлено журналістами Korespondent Info

8 comments

 1. Антон

  ото маєш Володя кричить Ганьба а свої ділішки провертає))) Звідки бабки на ХАТУ??

 2. ОПА

  Ладзьо скаже, що то політичне замовлення ПР )))
  Ще один горе патрійот )))

 3. NIK

  А Ладзьо Керничний жлоб кончений, всьо йому мало.

 4. володимир

  люди! та iм плотять заокеанськi благодiйники. а вони вiдробляють аж прогинаються. Та звiдки у бика колгоспного зу села таке бабло?

 5. Максим

  Хто ж в нас такий розумний , писати херню таку ? ніодного аргументованого слова немає . Автор непідписаний. Ви що взагалі розуму немаєте?

 6. Олег

  Максим ясно що ти свободівський, люди ви подивіться що робить та свобода, а я особисто за неї голосував тьфу на неї, і знаю Стаюра БРЕХУН.

 7. Богдан

  Якщо хтось надіється отримати правдиву інформацію, нехай розслабиться – цього не буде. Крали, крадуть і будуть красти. Це стосується всіх і тому нема кому пильнавати за громадським. Що стосується вищенаведеного – маємо справу з брутальною , аморальною та кримінально злочинною і абсолютно недопустимуою поведінкою наших співгромадян, в тому числі і тих, які при владі. Тому влада буде мовчати і всіма способами прикриватиме справедливий розгляд справи. На жаль таким сьогодні є наше життя. Що буде ділі ніхто не знає, але надії на краще стає все менше і менше. За таких обставин постає питання- хто ж тут житеме в майбутньому?

 8. Іра

  Якщо чесно, я не зовсім зрозуміла звязок між Стаюрою і бідами тієї жінки. Припустимо, що той “чаклун” Керничний вигонив її з хати собачими головами, але іншим що, заборонено з ним нормально жити? Заголовок – взагалі маразм. В статті ж сказано – зафіксований факт підключення Керничного… а приліпили ще й нового сусіда. крім того не сказано, чи та малозабезпечена сімя жалілася на високі рахунки за воду, тепло і т.д.? може він весь цей час платив і за себе, і за них? поки не прийшли працівники відповідних служб і не “зафіксували факт” (може й за чиєюсь підказкою)
  якісь уривки чиїхось домислів, а не стаття. конкретики жодної, зате купа запитань. я хоч і навчалася на журфаці лиш заочно, але такі тексти посоромилася б публікувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.