111

29 травня відбулася чергова двадцята  сесія Гусятинської районної ради. На сесію було винесено кілька питань, але основним було обрання заступника для Надії Хоптян. Ні для кого не секрет, що останнім часом «губернаторша» взагалі відійшла від справ. Те, що вона тижнями, а інколи місяцями(!!!) може не появлятися на робочому місці, стало вже звичним. Мабуть, не збирається Надія Андріївна працювати і три наступні місяці, що яскраво продемонструвало голосування за звільнення з посади директора ДЮСШ Степана Кулія. Так, пана Кулія вирішили звільнити з 15 серпня 2013, а це означає, що дружина губернатора не має наміру до 15 серпня 2013 розглядати ні заплановані на липень зміни до бюджету, ні інші питання. Інакше чому питання про те, щоб звільнити Кулія з 15 серпня 2013 (термін закінчення лікарняного) потрібно було виносити три місяці наперед? Але господарські справи  району не можуть чекати, коли голова районної ради завершить чергову «гулянку», тому вирішено було обрати заступника, який би тягнув роботу за «губернаторшу», а головне – не нашкодив.

Тому ставка була поставлена на Павла Хоміва, члена фракції УНП, який працює керуючим справами Гусятинської районної ради, він  з перших днів довів свою відданість пані Хоптян, постійно прикриваючи її  «ляпи», підробляючи рішення сесії і прикриваючи «хвости». До слова, він вже п’ятнадцять років працює в районній раді при всіх владах, тому що такого «спеціаліста-махінатора» знайти практичного неможливо. Як кажуть в Гусятині –  головне щоб відбулася сесія, а Паша рішень напише, яких треба.

Для забезпечення позитивного результату голосування за заступника був задіяний небачений досі адмінресурс та хитрі політтехнології. Зокрема, сесія була скликана саме на День народження пана Хоміва, якраз коли в нього ювілей – 55 років. Вважалося, що депутатів-опозиціонерів вдасться розчулити урочистими привітаннями і одами ювіляру і вони «зм’якнуть»  та зроблять йому подарунок, проголосувавши – «за». З підконтрольними депутатами повелися простіше – їх звезли під список, ніякі «поважні причини» до уваги не бралися.

Сесія згідно плану розпочалася   з привітання з ювілеєм депутата районної ради, керуючого справами районної ради, кандидата на заступника Павла Хоміва. Несподіванкою стало те, що депутати від «Батьківщини» не стали реєструватися  для участі в роботі сесії за винятком Ярослава Мазника та Михайла Панюри, які були включені у секретаріат та лічильну комісію ради для контролю за наявністю кворуму і унеможливлення фальсифікацій. Депутати від «Свободи» в останній момент чомусь  передумали і зареєструвалися, отож «губернаторша»  отримала можливість  розпочати роботу сесії, хоча з дуже малим запасом (депутатів було 46, для прийняття рішення потрібно-44). Такий «розклад» явно не влаштовував Н.Хоптян. Терміново  голова РДА Собань О.В. та заступник керівника апарату районної ради Соболь І.І. відлучилися з зали і зайнялися видзвоном «резерву». В результаті через годину  появився регіонал Панчук, якого терміново привезли з лікарні. А ще через годину –  аграрії Коціра С, Комінко І, Газдюк П та інші, які змушені були покинути поля, щоб забезпечити результат «покровителям».

Але незважаючи на масштаб дійства, Павло Хомів заступником не став, не допомогла ні «ювілейна» сесія, ні адмінресурс сімейства Хоптянів. Із   зеленого обличчя Надії Хоптян можна було зрозуміти, що літню відпустку серйозно зіпсовано. 

15 comments

 1. Леонід

  Мені дуже цікаво-Чи Володимир Болещук,та команда УНП,які сьогодні об”єднуються з НРУ,накінець то проведуть чистку в своїх рядах???Хомів П,та Соболь ігор(голова Гусятинської УНП),від початку роботи Надії Хоптян і по сьогоднішній день прислуговують їй і стоять на задніх лапках перед ПР…Пане Болещук,Ви є молодий,перспективний політик…Не позорте себе таким оточенням…Я радив би Вам терміново викликати Соболя в Тернопіль і вигнати як “шолудивого”пса з партії…Якщо Ви цього не зробите,то побачите,скільки проблем отримаєте після об”єднання…Впевненний,що Вам є над чим задуматися…Ви маєте можливість-ЗАЛИШІТЬ ВСЮ ШВАЛЬ на СТОРОНІ…

  1. Резидент

   Леонід мабудь на “Ти” з усім тим позорним “шолудивим” оточенням. Ви особисто, як шваль, довго залишались на стороні?

 2. Микола

  Та він його не вчепить,адже СобольІ,підтримував кандидатуру Болещука на голову УНП.

 3. Зеник

  Мені взагалі важко зрозуміти,як керівництво УНП до сьогоднішнього дня,ще не вигнали таких людей як Соболь Ігор та Хомів Павло,адже про їх анти опозиційність давно відомо..Дані особи,мало того що відкрито підтримують регіоналів,то щей агітують за це інших..Якщо хтось пригадає,як обирали Хоптянку і як Ігор Соболь зняв свою кандидатуру на її користь,то вже після цього Джоджик і Болещук,повинні були прийняти міри,але…віз і нині там.

 4. Музикант

  Я довший час належав до проводу УНП Гусятинського району,рахував,що це найбільш демократична організація,а Соболя чуть на руках не носив.Але пізніше зрозумів наскільки ця людина підла та лицемірна.Для нього головним є лише власна кар”єра,будь які його вислови про демократію,це лише димова завіса.Пізніше мене,та ще декількох активних членів партії Соболь відсунув за те що ми його критикували за співпрацю з різними політдіячами,яких коротко можна назвати-хапуги.Якщо керівництво об”єднанного РУХу,вже на початках не поставить хрест на долі політика Соболя,то районній організації вже тепер загрожує розкол.І боюся,що Соболь,своєю хитрістю вижеве кращих.

 5. Арсен

  Пропоную Болещуку та Джоджику приїхати на сесію Гусятинської райради і впевненний,що після цього у них розвіються будь які сумніви відносно “прогнилості” їх голови унп.Цю особу гнати треба не тільки з партії,а і взагалі з політики,адже воно(по іншому назвати не можу) рахує,що він самий розумний та достойний,а всі інші нікчеми,а сам тільки і вміє,що трістися за свою посаду,та лизати дупу регіоналам.

 6. Володимир Болещук

  Ігор Соболь – досвідчений керівник, вмілий управлінець. Під його керівництвом УНП на Гусятинщині демонструє найкращу динаміку в області. Впевнений його досвід ще не раз стане в пригоді як громаді Гусятинщини так і нашої партії в цілому. А всім завидникам повідомляю – жодних пліток ми не беремо до уваги. А тим більше на адресу Ігора Івановича Соболя, який свою відданість довів справами і часом.

 7. Арсен

  Якщо служіння ПР,та власній кар”єрі є плюсом,якщо досвід прислуговування діючому режиму для вас є заслугою,то ви такий же демократ,,як Хоптян…Я не знаю про яку демократію можна говорити з підлабузником хоптянки,але впевненний,що Савчук та Гусятинські рухівці,дуже швидко розберуться з цим “горе патріотом”…

 8. Микола

  А я вам казав,що рука руку миє.І Болещук,якого Соболь підримував,не піде проти нього?Я задаю запитання-Для чого РУХ відправив зі своїх лав декілька обласних організацій(щоб було об”єднання з УНП),якщо останні захищають про регіоналівського голову своєї партії Соболя і не мають бажання поступатися своїми власними амбіціями…Раджу Гусятинським рухівцям звернутися до Києва,тому що Болєщук “регіонала-унпіста” Соболя не вчепить…

 9. Антон

  Це у кого,Соболя реальні справи-ІУДА,який лиже зад Хоптянам.

 10. Антон

  Пане Болєщук,то що вам всерівно,що регіоналка Хоптян,висовує на заступника райради члена УНП,а Соболь і вся фракція УНП підтримує???То можливо,вам треба об”єднуватися з ПР,а не РУХом?

 11. Борис

  Читаючи коментарі,роблю певні висновки і раджу рухівцям-ХЛОПЦІ,терміново звертайтеся до Центрального Проводу,якщо Болєщук в найближчі дні не відсторонить Соболя,та не призначить іншого представника унп,значить у них чітка мета-ЗАБРАТИ РУХ і ПІДПОРЯДКУВАТИ ХОПТЯНУ…Пане Болєщук,раджу Вам не зап”ятнити себе,а то боюся,що рішення центральних органів,буде не на вашу користь.

 12. Степан

  Передайте Савчуку Михайлу,якщо хтось читає цю статтю і знає Михайла-вже звертайтеся до Куйбіди В,тому що Соболь,є підлий,самозакоханий тип,який обовязково постарається захопити партію.Ця нагла особа,не потерпить,щоб над ним в районі був керівник в партії.Болещук,буде його відстоювати,бо зобовязаний йому,як обраний керівник обласного унп.Не надійтеся на чесну співпрацю,цього не буде.Напевне,таких голів партії унп,як в Гусятині не має по всій Україні-підступних та хитрих.

 13. Мирон Лосик

  Всім зрозуміло, що Борис підмітив правильно УНП не змігши перемогти Рух, отримало завдання від “хазяїв” очолити його. Що вони успішно і роблять. І вже не спасе його ні Куйбіда, ні Вихрущ.

 14. Леонід

  11.07.13 відбулася конференція(об”єднавча) в м.Гусятин Тернопільської області.Головою партійної організації обрано Михайла Савчука,заступниками-Ігоря Скопецького та Володимира Буячка.Було затверджено Управу(виконавчий орган)партії,обрано делегатів на обласну конференцію.Дуже жалко,що частина представників,які раніше були членами УНП зайняли деструктивну позицію та покинули зал засідань…Але це не дивує,серед тих хто вийшов-Соболь Ігор,Хомів Павло,Охота Василь,особи,які є працівниками апарату Гусятинської райради і які вже давно та відкрито підтримують Надію Хоптян-дружину головного регіонала області,голови ОДА…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.