111

Тернопільські нардепи, щоб не допустити комуністів до Вічного вогню 9 травня, проведуть там прийом громадян

9 травня, в день, коли всі країни, святкують День перемоги над Гітлерівськими загарбниками та поминають мільйони жертв, що загинули в бойових діях за Батьківщину, народні депутати проводитимуть прийом громадян. У четвер, 9 травня 2013 року, з 9.00 на території Старого Парку, що у м. Тернополі народні депутати України від «Свобода» Олексій Кайда, Олег Сиротюк та Михайло Головко проводитимуть особистий прийом громадян.

Korespondent Info5 comments

 1. Михайло

  В цей святий день -не провокуйте людей Дайте ветеранам відсвяткувати ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ, Самі поклоніиться їх подвигу

  1. bvm54

   Якщо поклонитися, то не святкувати (це дві великі різниці).

 2. Михайло

  на святкування великі гроші виділяються, дайте краще їх ветеранам, а натомість вшануйте загиблих хвилиною мовчання, як це робить цивілозована Європа! Клоуни

 3. володимир

  богородице!!! прогони партiю свобода та ii кловунiв

 4. Неля

  І в кого на таке розуму вистачило, до сліз прикро за ветеран які живуть в Тернополі! А гірше за все що ці люди які так відстоюють украіінський народ так свято вірують в Бога опускаються ТАК низько!!! Будьте християнами!! Ніхто ж не просить прославляти Радянський Союз, просто поклоніться людям які дійсно пережили жахи тих днів, і побороли те під чим впала вся Європа!!! Вони такі ж люди як і ми! А влада, верхівка, це зовсім інша справа!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.