111

Після шабашу в День перемоги, бійки та шарпанини, яку навмисне спровокували Свободівці, депутати та партійці поїхали святкувати день народження, а саме 30-річчя нардлепа Михайла Головка в один із ресторанів депутата-ресторатора від ВО Свобода Михайла Гладкого. “Зализувати рани”, націоналісти будуть під канапки з ікрою, горілку та віскі. На заходи запрошенні Олексій Кайда, Олег Сиротюк, Володимир Стаюра, Марія Чашка та інші місцеві свободівці та аграрні магнати. Чи приїдуть на день народження свободівці з команди Сергія Надала, Леонід Бицюра та інші – тобто міськради поки невідомо. Так як міська рада проігнорувала сьогоднішні заходи, а сам міський голова втік з Тернополя.

Korespondent Info14 comments

 1. Тернополянин

  Головко роздавав по 150 гривень бійцям свободи щоб били ветеранів і міліцію

 2. vizus

  Тернополянин шо ти сволоч брешеш, у тернопільської свободи такого ніколи не було і не буде, і Головко і Кайа є патріотами, хоч політики, а те шо вони роблять для Тернополя , – то наші діти ще ім колись будуть дякувати !!

  1. Олександр

   От Ви написали про те, що Кайда і Головко роблять для Тернополя. От наведіть хоч один приклад, що ці двож людей зробили для тернополя? ХОЧ ОДНЕ ДІЛО НАЗВІТЬ!!!

   1. ййвівап

    Кому цікаво, то можете переглянути його проекти законів, прийняття яких покращить життя як підприємців, так і пересічних громадян. Результат їх прийняття описаний на його особистій інтернет сторінці, де розкрита як необхітність таких законів, так і їхній наслідок прийняття. Окрім того, депутат постійно проводить зустрічі із власними виборцями у своєму окрузі, звітує про свою діяльність і те що він зробив і планує робити. Саме там і усі можуть дізнатися більш детально про виконання покладених на М. Головка обов’язків як депутата Верховної Ради України.
    На кожне звернення із якигось проблем до М. Головка є завжди звернення до органів влади щодо їх вирішення і відповідь тому хто звертався до нього.
    Це тільки найзагальніші риси, про глибину та всеосяжність діяльності М. Головка можна дізнатися на зустрічах із виборцями, які він регулярно проводить.
    Перед тим як критикувати необхідно спочатку вивчити усю діяльність нардепа, а не простими закидами невілювати досягнення народних обранців від ВО Свобода.

    1. Олександр

     Згідно всього написаного ГОЛОВКО так до нині не зробив додної конкретної справи – не зробив дороги, не поміг ветерану, не поставив жодного вікна в школі. Він просто неосвідчений боягуз – зловив зірочку і ховається за ксівою. Гнати в шию такого бездару!

     1. ййвівап

      Обмеженість Олександра засвідчує його вузьку специфіку знань про можливості народного депутата. Про те, що М. Головко робить можна ж конкретно дізнатися на зустрічах із ним, тобто про все вище перераховане Олександром можна особисто спитати обранця, але напевно легше скриватися під анонімними запитаннями, щоб проявити сміливість та виважено проаналізувати діяльність депутата. Якщо зараз перераховувати, що було зроблено для конкретних людей, то коментар буде досить великим та об’ємним, це ж зрештою не середовище щоб прославляти його в коментах до безглуздих запитань. Є питання чи виникла потреба у вирішенні якигось проблем, Олександре звертайтесь до народних депутатів ВО Свобода і вони у своїх компетенціях та повноваженнях вам допоможуть. А до ницих образ якраз і опускаються не здатні ні дочого люди. Звідки у вас інформація про те, що він нічого не зробив із вище переліченого вами???? А, до речі, ви хоч знаєте, що ремонтом доріг займається укравтодор або місцеве самоврядування, а кошти виділяються із бюджету, зокрема державного, тому в принципі народний депутат не може сам здійснити ремонт дороги, якщо держава буде відмовляти йому у задоволенні виділення коштів, чим на даний момент вона, офіційна влада, і займається. Ви б свої питання виставляли по адресу, особливо коли вони стосуються виконання функціональних повноважень посадових осіб. Якщо ж ви маєте можливість і бажання допомогти пересічним громадянам, то можете долучити. Громада вас, я думаю, підтримає і народні обранці вам допоможуть у цьому, бо як відомо допомагаючи іншим допомагаєш собі. Ви ж бо напевно маєте конкретні плани щодо допомоги людям, окрім критичних зауважень у сторону М. Головка, то співпрацюючи із ВО Свободою ви маєте можливість реалізувати задуми, які справді покращать життя громадян.
      Ось на цій силці почитайте про його діяльність: http://golovko.info/diyalnist/
      А необхідно більш конкретної інформації, то приходьте на зустрічі і дізнаєтесь те, що вас турбує.

 3. Вальдемар

  Сраные твари!
  Тернополяне, свободвци…. грошь вАм цена! Вы не Украинцы..
  Гавно сраное! Кто не помнит подвиг предков своих тот не может существовать далее. вы скоро выздыхнете.
  Будте прокляты!
  ОДЕССА!

  1. Іван

   Кого шанувати? Яка перемога? Хто кого переміг? Тих ветеранів рядзених в крадені ордена і медалі треба судити за злочини і вбивства котрі вони вчиняли будучи солдатами НКВД бо тим клоунам по 70-75 років і вони ще сміють що ригати про побєду яку нам подарували, тварі НКВДшні. Наймолодшому ветерану на сьогоднішній день є мінімум 86 років, а там таких було дуже мало. Все решта ублюдки перемальовані під ветеранів.

 4. Томаш

  Козі зрозуміло, що ті Вальдемари, Тернополяни, Мирони – це штатні кагебісти і яничари. . Коли ви, комуняки, уже виздихаєте дорешти?

 5. володимир

  ти томек смердючий геть до польщи

 6. Кармелюк

  Свободівці. Ви черговий раз принизили Тернопіль в очах України і світу.
  Як би ви хотіли недопустити комунячої ходи з їхніми прапорами, вас там мало би бути тисячі. І тоді силовики розвернули би червонопрапорників по домах. А так вийшов черговий пшик. Кожний рік купка навіжених влаштовує шабаш біля пагорба Слави як відьми га лисій горі.
  В верховній зраді ручкаєтеся і якшаєтеся з комуняками, а тут влаштовуєте шоу для лохів.

 7. Наталя

  Ну й працюють регіонально-комуністичні шавки тут. За 30 срібляків і маму рідну продадуть хохли убогі. Бандери на них нема!

 8. МАРКО

  свободівці зганьбили своїм невизнанням Дня Перемоги не тільки себе і Тернопільщину, а й апріорі втратили свій електорат на прийдешніх виборах. Таким чином політики не завойовують авторитет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.