7 травня почався судовий розгляд справи за позовом обманутих головою обласної організації партії УДАР Віталієм Іляшенко про стягнення заборгованості за виконану під час виборчої кампанії роботу.

Нагадуємо, що партія УДАР в особі голови Черкаської обласної організації Віталія Іляшенко заборгувала значні суми коштів своїм колишнім працівникам. Неодноразово ця інформація вже з”являлася у ЗМІ та цьому ганебному явищу була дана негативна громадська оцінка.

 

Сьогодні ж настав час відповідати згідно з чинним законодавством. Нижче розміщуємо фото ухвали про відкриття провадження в справі та повістку до суду.

Однак як і передбачалося пан Віталій Іляшенко не з”явився, а надіслав свого представника.

Який фактично визнав факт роботи під час виборчої кампанії позивачів, але запевняв, що нікому заробітної плати не платили, а лише обіцяли посади у перспективі. Про це повідомив нашому виданню один з позивачів Олександр Безпрозванний.

 

Також позивач повідомив наступне – суд взяв до розгляду всі наші докази які ми надали як позивачі. Ми підтвердили в ході судового засідання ту інформацію яку подали у позовній заяві. Зокрема про те, що в нас була усна домовленість з Віталієм Іляшенко по виконанню роботи пов’язаної з організацією та проведенням виборчої кампанії. Про те, що пан Іляшенко не в повному обсягу виконав взяті на себе фінансові зобов’язання.

Наразі суддя вислухавши доводи сторін оголосила перерву у судовому розгляді даної справи. Наступне судове засідання призначене на 13 червня. В ньому як повідомляють позивачі візьмуть участь і ряд свідків які підтвердять факт виконання роботи позивачами на платній основі, повідомляє черкаський сайт КРОПИВА

Цікаво, чи зі всіма мешканцями Тернопільщини розрахувалося за парламентські вибори керівництво місцевого УДАРу?

Напишіть відгук