111

 17 травня 2013 року свободівці, які прийшли підтримати побратима Андрія Юкала, що проходить курс стаціонарного лікування в одній з лікарень помітили велику кількість людей в цивільному. Націоналістів насторожив той факт, що усі «псевдохворі» поводили себе дивно, помітно нервували. Зважаючи на факти переслідування і побиття націоналістів, які відбуваються в різних містах України було прийнято рішення з’ясувати особи підозрілих осіб.

 При спробі голови Тернопільської обласної організації ВО «Свобода», депутата Тернопільської обласної ради Володимира Стаюри з’ясувати особи невідомих і причину перебування в закладі стаціонарного лікування, більшість з «псевдохворих» поспіхом покинула приміщення лікарні. Як згодом з’ясувалося люди в цивільному – міліціонери. Свободівцям вдалося зафіксувати випадки відвертої брехні правоохоронців на відеокамеру. Зокрема міліціонери, які показали посвідчення не змогли відповісти про причини перебування в лікарні протягом робочого дня. Представники ВО «Свобода», впізнали серед цих «псевдохворих» провокаторів в цивільному, які 9 травня під час зустрічі з народними депутатами України, не представившись затримували людей у парку Слави м. Тернополя.

 

Тернопільська обласна організація ВО «Свобода» розцінює дії правоохоронців як психологічний і моральний тиск на націоналістів. В разі продовження порушення лікарняного режиму пацієнта лікарні або підтвердження фактів переслідування націоналістів будуть вжиті заходи реагування та направлені звернення в Тернопільську обласну прокуратуру та Службу безпеки України для перевірки фактів порушення законодавства України.

 

Нагадаємо, що 16 травня 2013 року близько 16.00 год. члена молодіжної громадської організації «Сокіл», свободівця Андрія Юкала правоохоронці, незважаючи на стан здоров’я (хлопець проходив курс лікування амбулаторно) на основі «нібито» рішення суду міліція забрала з дому та доправила до Тернопільського міськрайоного суду. Правоохоронці не звертали уваги на неодноразові скарги на стан здоров’я націоналіста під час транспортування. За наполяганням рідних та побратимів свободівців біля приміщення суду була викликана швидка допомога. Після попереднього обстеження медиків було діагностовано гіпертонічний криз та серцеву аритмію. Лікарі швидкої рекомендували доправити пацієнта в стаціонарні заклади охорони здоров’я. Проте, коли швидка з увімкнутими проблисковими маячками вирушила в лікарню, «правоохоронці» здійснили намір перешкодити руху автомобіля, було викликано наряд державної автоінспекції для допомоги в блокуванні руху швидкої. Як бачимо, правоохоронці вкотре здійснили провокацію, яка могла призвести до важких наслідків. Незважаючи на перешкоди правоохоронців і лише завдяки діям побратимів-депутатів, свободівця Андрія Юкала було госпіталізовано для подальшого лікування.

 

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»2 comments

  1. людина

    Свободівці у вас манія ” велічія”,кому ви потрібні щоб за вами слідкувати, прямо герої – патріоти,роздуваєте багаття,але воно не горить,бо ми вже вам не дуже довіряємо. Одне, що можете це кулаками махати…….

    1. Галичанин

      Ти не людина, ти – бидло. А свободівці – молодці. На них тепер одна надія, і це з кожним днем розумієвсе більше українців. І, повір, писанина такого проплаченого бидла як ти нічого не зиінить. Зроби послугу Украні – здохни

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.