111

До такого висновку можна дійти, гортаючи сайт Верховної Ради на сторіночці народного депутата Олексія Кайди. Нині нардеп ніби хоче наверстати за попередні роки, коли потайки зустрічався з коханкою Оленою Підгрушною. Кайда був тоді одруженим. Підгрушна не була чемпіонкою світу з біатлону. На днях вони одружуються. Щастя їм і всіх благ.  Як людям. Але як політику-націоналісту Кайді виправдання не має…

У грудні 2011 року, одружений християнин-націоналіст, лідер всеукраїнського об’єднання “Свобода” на Тернопільщині Олексій Петрович Кайда в кріслі голови Тернопільської обласної ради добре “розважався-кувиркався”, що й словом не обмовився про автокатастрофу губернатора Валентина Хоптяна. Аж сьогодні нардеп-свободівець “прозрів” і  зареєстрував Проекти Постанов про створення Тимчасових слідчих комісій Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення посадовими особами державних адміністрацій Тернопільської області законодавства України в галузі земельних відносин та з питань розслідування обставин ДТП 31.12.2011 року в Хмельницькій області за участі посадових осіб Тернопільщини.

“В обставинах ДТП є ряд суперечливих фактів. Вважаю, що слідча комісія повинна провести об’єктивне і неупереджене розслідування обставин резонансного ДТП зі смертельним результатом, яка сталася на Хмельниччині”,- зазначив свободівець. А де він був раніше? чому мовчав стільки часу???!

Народний депутат наголосив також на тому, що необхідно перевірити факти масового “розбазарювання” землі. “Протягом останніх років на Тернопільщині діяльність посадових осіб державних адміністрацій призвела до численних і системних порушень законодавства, більшість з яких мають ознаки корупційних дій. При розпорядженні земельними ділянками спостерігаються факти службового зловживання. У багатьох випадках виділення землі відбувається на користь родичів посадових осіб державних адміністрацій Тернопільської області, що є корупційним правопорушенням. Те, що нині відбувається із землею, можна порівняти хіба що зі створенням сумнозвісних радянських колгоспів. Землі Тернопільщини чиновники “роздаровують” “добродіям” із Хмельничинни, Київщини, Черкащини та навіть Донеччини! І це у той час коли, місцеві жителі роками чекають, що їм виділять ділянку”, – сказав Олексій Кайда, повідомляє 17 травня 2013 року прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”3 comments

  1. NIK

    Який з Кайди націоналіст і християнин, це приблудний дон жуан.

  2. ОПА!

    На рахунок земельки, в тебе Альоша рило в ПУШКУ!!!

  3. Богдан

    Про що мова? Про те, що Кайда палкий коханець чи про те, що він ніякий політик? Про його чоловічий потенціал нехай скажуть його коханки, в тому числі й Олена Підгрушна, а про його політичний потенціал досить промовисто говорять дапутати обласної ради: – Кайда профукав свободівську більшість, чим фактично заблокував роботу обласної ради і в результаті втік від відповідальності, заховавшось у Верховній Раді. Одним словом Кайда як політик – слабак та безвідповідальний функціонер, а місце якого не у Верховній Раді, а в ліжку своїх коханок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.