111

Вчора у Збаражі ремонтували центральну дорогу.  Так ремонтували, що все місто обурювалось:

– Позамітали в Тернополі порох і привезли до Збаража ним дороги латати, – обурювався шофер рейсового автобуса Тернопіль-Ланівці.

І дійсно, на дорозі, “поблизу танку”, дорожники розкинули кілька купок якогось пороху. Шуфлями почали розкидати по ямах. Зверху приплескували “робочим інвентарем”. Виглядало так, ніби малі діти бавляться в ліплення бабок.

У Тернополі у той же час дорожники, на вулиці Лесі Українки, забрискували ями дрібними камінцями зі смолою.

– До першого дощу простоїть той ремонт,- обурювався водій маршрутки №1.

– А ти що хотів, Надал заявив, що на ямковий ремонт гарантія один рік, а на капітальний аж два,- піджартовував знайомий водія, який сидів поруч з ним.

Водій лише сплюнув і резюмував: “Злодюги!”.

Відео з тих ремонтів очікуйте після Пасхи.

23 comments

 1. Патріот

  Дякуємо Батьківщині за не прийнятий бюджет в місті…

  1. Петро

   Друже! Ти дякуй не Батьківщині,а своїм недоумкам свободівцям і меру-корупціонеру!

   1. Патріот

    І до чого тут свободівці, що дороги не ремонтовані? Може то в них був колись мер, голова райради, голова РДА чи прем’єр-міністр???

    1. Петро

     Мова йде про бюджет міста Збараж,ви на рівні села не можете навести порядок,а вже хочете керувати країною.

     1. Патріот

      Ви вже накерувалися. Мало комп’ютерів Желіховський надарував?)

 2. Слава

  Докерувався ПТУшник-Свободівець Дмитришин і мер – корупціонер Бочаров.
  Спочатку 4 місяці категорично не приймали бюджет, потім за 2 дні вирішили прийняти. То пивні палатки в центрі міста і чудо-туалет поставлять, то тепер роблять “дорогу”…А винна їм Батьківщина, яка не дає їм розікрасти і добити Збараж.

 3. Патріот

  Слава з дуба впала. Дорогу хто і за які кошти робить в Збаражі?))

 4. Тіна

  Свободівці і до них прилеглі,невже ви думаєте,що ми Збаражани нічого не розуміємо? Коли треба було приймати бюджет ви шарпались з міським головою,а тепер звинувачуєте Батьківщину, яка не дає вашому собрату і меру розбазарювати наші кошти. Слава вірно підмітила,що тепер можна обливати брудом представників інших партій,а із себе робити героїв дивіться от ми от хочемо прийняти бюджет,а вони ні. Все це фількина грамота шановні патріоти,треба працювати,а не набивати кармани……

  1. Петро

   Вони хочуть не кармани набивати,а зразу мішки! Юра гроші з казни “дєрєбанити”,це не кукурудзу з поля красти!
   Просто Міша розказав їм байки,про небо в діамантах,а вони повелися як сліпі котенята.
   СЛАВА УКРАЇНІ! свободівцям і корупціонерам ГАНЬБА!

 5. Патріот

  Хтось може сказати де і як в районі працює Батьківщина і їх депутати? Чому замовчується тема, що вони пішли на співпрацю із Розвадоською, яка є голова ПР у районі??

  1. Петро

   Це просто свободівець Надал підкинув своєму побратиму Дмитришину трошки г..на, щоб було на що списувати гроші,які він зі своїм другом мером-корупціонером(до речі,висуванцем ПР) хоче протягнути через бюджет міста.
   PS. 08.05.2013 р. в Збаражі буде дуже гаряче: на 10.00 призначено чергову сесію Збаразької Міської Ради,на 12.00 призначено слухання в Збаразькому Районному Суді, щодо корупційних дій Бочарова М.Г.,згідно протоколів прокуратори та СБУ.
   Веселих Свят Міша і Ко!

   1. Патріот

    Точно, це логічна причина закрити очі на кримінальне впровадження щодо Розвадовської і депутатів тушок від Батьківщини, які поспішили спасати її дупу)

    1. Петро

     Вони хоча би спасають, а не лижуть як свободівці. Дивіться щоб ви потім дещо не сосали…

     1. Патріот

      Доблесне діло бютівці – спасти регіонала інакше ці політичні проститутки жити не вміють…

 6. Збаражанин

  Сьогодні обійшов весь центр міста: бордюри помальовані, в парку дерева побілені, сміття вивозиться, сухі гіляки з дерев обрізані, на цвинтарі вперше за роки незалежності сміття все вивезли, на замку все прибрано, біля озера прибрали і помалювали… Звичайно є зауваження: можна ще було в парку покосити, дороги не ремонтовані, але стільки роботи зроблено без бюджету. Що ж чекає Збараж, коли бюджет приймуть??

  1. Петро

   А нічого доброго не чекає з таким мером-стрибунцем і ……..

 7. ййвівап

  Для того щоб якось ремонтувати дороги необхідно бодай бюджет прийняти, в якому буде розраховано кошти на ремонт дорожньої смуги. Але яким чином це можна зробити, якщо засідання по бюджету міста не відбувається. Не вистачає завжди голосів, складається враження про навмисну деструктивну діяльність окремих політ сил, які декларували свою опозиційність (Батьківщина) та провладної верхівки (Партія регіонів). Який між ними може бути спільний інтерес, чого вони усі домагаються?? Місту потрібен бюджет. Без нього буде катастрофа для всього населеного пункту. Це ж уже майже півроку пройшло, а ситуація не зрушила з мертвої точки: бюджету немає, дороги пропадуть, а що робити нам, збаразцям??? Найболючіше, то це удар по захищених статтях…

 8. Збаражанка

  Добре,що хоч центр прибрали,а що робиться на окраїнах,не далечко де має вілли мер(селище цукрового заводу) , до ж/д вокзалу пройти не можливо. Куди дивиться його заступниця ,та її чоловік які живуть біля тих тереконів. А цікаво куди ж те сміття вивезли часом не на цвинтар біля Ст. Збаража,чи може десь в лісосмугу?.
  А ви свободівці не прикривайтесь бюджетом,того року якось вижили і цього виживе ваш мер. А про те хто з ким поєднався не вам судити,адже ви також поєднались із мером перебіжчиком а результа….. він першу каденцію як не бардюри білив,то з вами пивні палатки ставив та ” БІОТУАЛЕТИ” посеред міста. Депутати дійсно патріоти не дають розбазарювати наші кошти. А те що ви називаєте політичним замовлення – відкриття кримінальних справ протів мера,- це булька він такий політик як я балерина.Перед законом ми всі рівні .

  1. Патріот

   А можна конкретніше про тих депутатів патріотів, які працювали на Вову Луганського, а зараз просто біляться, що Вова вклав гроші і програв вибори))

   1. Вова

    Вова зробив для Збаража в 100 разів більше(при цьому не вкравши ні копійки з міської казни) ніж ваш мер-корупціонер за 8 років своєго дездарного керування! А що ж зробив ваш Головко за півроку протирання штанів в ВР(звичайно крім працевлаштування своїх побратимів)?

   2. Петро

    Вова зробив для Збаража в 100 разів більше(при цьому не взявши з бюджету міста ні копійки) ніж ваш мер-корупціонер за 8 років бездарного керування містом.
    Ви краще спитайтеся свого депутата Головка,що він зробив для свого округу, крім працевлаштування своїх побратимів?

    1. Патріот

     Вова зробив за бюджетні кошти щей при тому заробивши не погано, бо все йшло через його банк.

 9. Петро

  Дуже вдала фотографія. Якщо так далі піде, то корови Дмитришина будуть мати роботу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.