111

Нардепи від Свободи, перед святкуванням 30-річчя нардепа Михайла Головка, котрий  вліз в 3 кримінальні історії, 9 травня в місті Тернопіль влаштували ще одну піар акцію.

Зокрема на відео, зафіксовано, як Михайло Головко з Свободівцями  б`є по касках правоохоронців, та провокує їх на конфлікт. Саме бійка і потрібна Народному депутату, для того, щоб потім давати коментарі в ЗМІ, щодо того, який він героїчний вчинив вчинок.

Korespondent Info10 comments

 1. Тернополянин

  от паразіт. сопляк – та мєннти би його на клочья порізали може людям лешше було б жити

 2. Тернополянин

  Скотина той депутат і його лушпак біля нього….сцука, таких треба САДИТИ, який він приклад для інших позує, що ВОНО бачило в житті і прикривається грьобаною недоторканістю….таких треба на кіл садити

 3. ВІТАЛІЙ

  важко казати хто правий,а хто ні… політичній силі ТАК не личить відстоювати РАЗ В РІК інтереси нації.подивіться навколо,невже окрім червопого прапора в нас в Тернополі більше проблем немає!? невже заборонивши незрозумілим ветеранам (більшість з них “клоуни”) покласти квіти ЗРАЗУ покращиться життя Тернополян!? робочі місця,медицина,освіта,підвищення цін,массссовий “ДЕРЕБАН” землі,суцільна корупція ОТ чим би мали займатися СПРАВЖНІ націоналісти!!!! покричали,поставили собі + “на горі” от і все…..
  а люди і надалі залишились жити у злиднях…..

 4. володимир

  вiталiк акщо ти молодий i вже так мiркуеш це похвально , дуже важливо щоб молодь вiдрiзняла зерна вiд лушпиння. молодь в тернополi отруена фашистською iдеологiею до всего росiйского, советского, жидiвського i. д.
  А як жити коли нема роботи, все на хабарах. От i пiдкупають молодь нацики.

  1. ййвівап

   А от в Росії та за Совітів життя було прекрасне, усі так радо у ГУЛАГ йшли, це ж треба, безплатна вирубка лісів покращить життя людей, ну за померлих сталін казав: “ліс рубають, опилки летять”, мало налетіло, далі хтось хоче його дорубати. Гіп-гіп ура, який хороший захисник російського – ордена “кращий російський підлабузник” імені В. Жириновського.

 5. Андрій

  я здогадувався, але тепер точно знаю, що Головко чмо. Як можна вдарити по голові людину, а потім кричати – в мене недоторканість, не бийте мене????

  1. ййвівап

   та ні напевно оборонятися коли об тебе “ноги витирають” не треба, вони ж, тобто міліція, уповноважені були здійснювати фізичне насилля над нардепами, їм треба було провести комуністів до покладання квітів. що там народні обранці, подумаєш підтримали їх кілька сот тисяч українського народу на виборах, тут же 30 комуністів, з яких 90 відсотків 30-ти літні ветерани Другої світової. Мило було дивитися на цих 25-30 літніх хлопців, які з такою впевненістю із червоним прапором по між розкиданих навкруги народних обранців усіх рівнів крокували до постамента слави, щоб саме під цим прапором покласти квіти, вони ж бо не визнають України, це не їхня країна, прапора цієї ворожої держави вони не несли. Хіба ж хтось ветеранам забороняв покласти квіти, ішли до них і після них, і серед свободівців були ветерани, але ж жодного прапора від партій у Тернополі не було, окрім комуністичного!?

 6. ОПА!

  ййвівап – ТИ ПРИДУРОК, ТАКИХ ТРЕБА ЛІЧИТИ, В ТЕБЕ ОБМЕЖЕНИЙ ПОГЛЯД НА ЖИТТЯ.
  А ГОЛОВКА ЦЕ МАЛИЙ ШМАРКАЧ ЯКИЙ ЖИТТЯ НЕ БАЧИВ, МАЛИЙ ВІДРОБЛЯЄ ГРОШІ, СПОЧАТКУ ЛІЗЕ А ПОТІМ КРИЧИТЬ ОЙ НЕ БИЙТЕ ДЯДЬКО ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ В МЕНЕ НЕДОТОРКАНІСТЬ,,, ЧМО!!!

 7. Незалежна

  Цікаво, свободівці влаштували прийом громадян на магилах, тобто на цвинтарі. Нехай влаштовують прийом громадян на цвинтарі своїх бабусів і дідусів! СВОБОДА-СВОЛОТА!

 8. Мирон

  позорна “свабода”…Прийде той час..І вас скотів,Люди ногами забють….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.