111

Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” отримала цікаву інформацію від мешканця Підволочиська:

“Хочу Вам повідомити про чергове свавілля і вседозволеність нашої влади… Не знаю, як у інших районах, а у Підволочиському районі усіх держслужбовців та бюджетників добровільно-примусово для отримання заробітної плати заганяють у Укрінбанк (янукович-банк)…Хто з працівників виявляє своє небажання користуватися послугами цього банку, одразу ставлять перед вибором – хочеш працювати чи ні… Люди вже втомилися від того покращення для “сім”ї”…остання надія надати цьому факту хоча б якогось розголосу, хоча, зважаючи на сьогоднішню ситуацію в країні, навряд чи це щось дасть…Мало награбували – так тепер ще й хочуть на людських зарплатах мати дохід….6 comments

 1. Микола

  Раніше бюджетники користувалися послугами Приватбанку і банку Аваль, що мають по 3 банкомати на території Підволочиська. А якщо заставлять перейти в Укрінбанк всіх бюджетників, то до єдиного банкомата чергу напевно треба буде за три дні займати, щоб одержати готівку.

 2. Іван Франко

  Керуючий Укрінбанку такий собі Клименко (поганяло-Луганский) на вибори витратив багато крадених коштів і програв:) Тепер за допомогою німих бюджетних рабів треба повернути втрачене.. 🙁
  Доки мовчатимемо,- доти нас будуть нагинати. Для цих господ кріпосне право ніхто не відміняв.

 3. Надя

  Коли вже нарешті це ригівське іго нажереться! Таких паразитів на тілі нашої багатостраждальної неньки – України не було мабуть за всю багатовікову історію…А за банкомати не хвилюйтесь – виживуть з району і аваль і приват, точно так, як це зробили з сиббанком, в якому тепер відділеня ригівського банку…і поставлять свої риго-банкомати… Дасть Бог, скоро прийде той час – і будуть горіти ясним полум”ям і замки і банки….

 4. Idfy

  Це паскудство, політика викручування рук. Підволочиськ у цьому страждає найбільше! А потім хочуть щоб за них голосували!

 5. Idfy

  Поводять себе з людьми, немов би вони останнє бидло, яке можна тупо заганяти у стійло і забувають,що кожна така дія породжує втричі більшу протидію. А за погрози – це правда! Керівник – чиновник “зробився” вассалом!
  І це – Україна? Рабовласницький лад!!!

 6. Misku

  Щось не дуже схоже на правду. як заганяють? якщо перелякані, то ідіть.. і Янукович-банк – це ВБР. а до чого топтатись по людині, яка дороги відремонтувала, будинки утеплила, церквам і дітям допомагала – не збагну.. погавкатись ні з ким? не маєте пса у господарстві?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.