111

Ось в такому стані будова на вул. Кн. Острозького,23

Вчора ініціативна група тернополян, яка виступила проти незаконної будови на вулиці Князя Острозького, 23 мала зустріч з міським головою Тернополя. Сергій Надал доволі уважно вислухав людей і був неприємно здивований ситуацією. Переглянувши документацію, мер Тернополя дав команду чиновникам підготувати рішення на засідання виконавчого комітету щодо скасування попереднього рішення, яке дозволило розпочати будівельні роботи. Тернополяни були приємно здивовані, що міський голова адекватно оцінив ситуацію. До того зайди на подвір’я громади прикривались Надалом як щитом. Мовляв, у будові зацікавлений міський голова. Виявилось, що мер насправді не хоче конфліктів у Тернополі. Але найцікавіше розпочалось після прийому в мера. Чиновник, який координує будову, готував рішення заявив, що забудівник всерівно виграє у них, він оскаржить рішення в суді і все… Тернополяни були шоковані такою зверхньою і самовпевненою  поведінкою бюрократа. Люди питають себе: хто ж керує Тернопільською міською радою – міський голова Сергій Надал чи дрібні клєрки?

Виявилось, що центр здоров'я, який нібито тут хочу збудувати, за законом, має мати два під'їзди. ДЕ ТАМ ЗАПХАТИ ОДИН???2 comments

  1. Петро

    так ви подивісться на прізвище замовника -Бесага!!!! і тут постає логічне питання – чи часом в даному випадку ноги не ростуть тут від родичів/однофамільців керівника управління архітектури і містобудування ТМР Бесаги В.Й.???? і чи не є він тут головною або просто підставною фігурою??

  2. Юрій

    Надал грає на громаду…Нема їм ВІРИ…”свабода” як грабувала так і грабує ЗЕМЛІ….А керує “БЕЗПРЕДЄЛОМ ЗЕМЕЛЬНИМ” Гладкий Міша…(власник р-ну Братіслава…)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.