111

Народний депутат України Олексій Кайда направив депутатське звернення Тернопільському міському голові Сергію Надалу щодо можливості реалізації компанією «Мрія Агрохолдинг» соціальних проектів міста, зокрема здійснення ремонтних робіт приміщення колишнього дошкільного навчального закладу по вул. Парковій, 12 з метою відновлення його роботи або покращення матеріально-технічної бази та відкриття нових груп у дошкільному навчальному закладі по вул. Парковій, 7 за рахунок приміщень по вул. Парковій, 12.
«Компанією «Мрія» розглядалася можливість втілення соціального проекту щодо вдосконалення матеріально-технічної бази Тернопільського дошкільного навчального закладу №16. Під час особистого прийому до мене звернулися понад 30 батьків дітей, які відвідують цей садочок та працівники закладу. Вони зазначили, що заклад перебуває у досить хорошому стані, а при потребі вони готові проводити своїми силами ремонтні роботи закладу», – зазначив Олексій Кайда.
«Проте у нашому місті є значна кількість дошкільних навчальних закладів, які потребують вдосконалення матеріально-технічної бази та здійснення ремонтних робіт, зокрема приміщення колишнього садочку по вул. Парковій, 12, яке знаходиться в занедбаному стані», – наголосив свободівець.
«Зараз існує проблема із кількістю місць для дітей у садочках. Думаю, що здійснення ремонту та відновлення роботи колишнього садочку по вул. Парковій надасть можливість відкрити нові групи для дітей та створити нові робочі місця», – зазначив народний депутат.
Як відомо, агропромислова компанія України «Мрія Агрохолдинг» у 2012 році заснувала проект «Я люблю рідний край». У рамках проекту компанія вкладає інвестиції у вирішення соціальних та економічних проблем, активно бере участь у багатьох соціальних проектах фінансування місцевих шкіл, дитячих садочків, лікарень.2 comments

  1. Люда

    Правильне рішення!!! Багато людей без роботи, якщо є такий заклад в якому можна збільшити робочі місця та зробити нові групи для дітей, для чого брати інший заклад який і так переповнений !!!!!! Треба дбати не тільки про себе, але і про майбутнє в першу чергу наших дітей та внуків!! Велике спасибі Олексію Кайді !!! Більше би таких людей!!!!

  2. Мирон

    Кайда запроданець..І всі його проекти..На свою користь….Свобода себе опустила,нижче плінтуса…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.