111

Як повідомили працівники бюджетних установ різних організацій та районів Тернопільщини, в нашому краї в передплатну кампанію преси активно втручається керівництво облдержадміністрації. Зокрема, кожен працівник райдержадміністрації, всіх установ, лікарень, сільських рад зобов’язаний відзвітувати двома квитанціями на передплату газети “Свобода” і нібито незалежного видання “Взгляд”, яке насправді спонсорується Партією Регіонів. Поштарям Тернопілля неофіційно доведено квоти по передплаті. “Про все” стало відомо про таку жахливу ситуацію від них, оскільки людям поставлено до виконання нереальний план. Якщо поштарі не виконають його, з людей знімуть премії та інші пільги. “Передовикам” передплати агітки Тернопільської облдержадміністрації та Партії Регіонів обіцяють єдине – не звільнять з роботи. Грошової винагороди – не передбачено.

Працівники райдержадміністрації здивовані й офіційним листом від губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна в якому він прямо рекомендує передплачувати “Свободу” і російськомовний “Взгляд”. Застосування такого адмінресурсу навіть не у період виборів обурює чиновників.

2 comments

  1. НЕзгодний

    НЕ знав шо таке робиться в тернопільських газетах. і не думав шо “Свобода” використовує адмінресурс. Що в нашій державі робиться? як вірити журналістам? то що Радянський Союз, де примушували читати всяку єрунду?

  2. Кирило

    То правда, “Свободу” заставляють передплачувати. І рагулівську газету також. І це на демократичній Тернопільщині. Скоро заставлять Перший національний калал дивитися, а всі решту відключать? хоптян і до того може дійти. І ганьба таким журналістам, які пишуть “правду” за адмінресурс. Слава Україні???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.