Тернопільський співак і композитор Андрій Підлужний у своєму акаунті у Фейсбуці зробив цікавий запис:

“От мені цікаво, чому так відбувається в моєму житті…
● Я вже третій місяць знаходжусь в місті Тернополі…
● За весь цей час, я дав інтервью каналу ІНТБ,та побував у мого гарного колеги та чудового музиканта Анатолія Крохмального в програмі *Гал-Кліп*….
● На цьому моя інформаційна інтервенція в медійному просторі мого рідного міста припинилась…, але то таке…я звик що від часу заснування *Нічлави Блюз*…в більшості місцевих видань про наші перемоги надавали інформацію у вигляді *нікрологу* і це стосується не тільки Тернополя…
● Київські Пластуни пішли,ще далі…видавши збірку пластових пісень вказавши авторів та композиторів, а під піснею *Вставай Сонце* написали народна пісня….!
● От і сьогодні знаходжу місцеву новину… І задаю собі питання.., невже складно вказати що пісня *Ніжно* має відношення також до Тернополя???Чи я живучи у Києві якийсь час перестав бути тернополянином і став *столічним*???
● В мене вже випрацьовується комплекс…, що я ніби є і ніби мене немає…я ніби якийсь ідіот, який має завжди перед всіма виправдовуатись, що ця чи інша пісня моя…і т.д…
● Ще вчора розмовляв з Тарасом Мельником чудовим співаком і товаришем (учасник *Голос Країни 2013* підопічний Тіни Кароль)…
● Так от йому подзвонили місцеві можновладці і запропонували виступити на дні міста Тернополя безкоштовно, мотивуючи це тим…, що він тернополянин і має віддати належне місту і виступити за *Дякую*!!!
● Таке складається враження, що місцева влада користується в Тернополі *правом першої шлюбної ночі* і всі народжені тут, вже комусь і щось винні…
● Так от…хай місто для початку нарешті віддасть належне людям, які відстоюють і виборюють його честь і як мінімум шанує своїх тернополян і відомих і не відомих, тоді і ми відповімо взає’мністью!

5 comments

 1. Ірина

  Як на мене записи невдахи і вічно ображеного. Як журналісти, то всі мають бігти і писати. бо це Підлужний. А як виступити для своїх же тернополян, щоб памятали, то давай аббло. Щось нема логіки. Але чомусь в журі конкурсу Перша леді був і не дивився, що поряд із місцевою владою. Дивно якось це все читати.

 2. Андрій Підлужний

  Пані Ірина!
  Дуже смішно читати Ваш відгук, з дивними епітетами *невдаха* чи *вічно ображеного*.На конкурс *Перша Леді*, я прийшов зустрітись з своїми знайомими і лише за збігом обставин, мене попросили побути в жюрі.
  Це ще один приклад, коли про мою участь в ції імпрезі не написало жодне місцеве ЗМІ. Натомість, якби був хтось з Києва, напевно вже б вилизали дупу від верху до низу…
  Поряд із місцевою владою був на конкурсі? Так я що, маю за це ще дякую сказати?Чи це мала для мене мала бути велика честь?
  Я не вимагаю від журналістів за мною бігати, але якщо є якісь речі пов’язані з моєю творчістью, вважаю місцеві ЗМІ повинні це вказувати і не тільки про мене, а про кожного тернополянина, який на це заслуговує!
  Ваші намагання мене *образити* чи *зачепити*, викликають в мене лише посмішку!

 3. Вершник

  Пане Андрію, Ви мусите розуміти, що в той час коли Ви писали пісні і вони були популярні ЗМІ були не настільки розвинуті, а не надто розвинуті інтелектом люди наші не мають навіть бажання шукати інформацію хто і навіщо написав цю пісню. Тіна Кароль піарила Вас декілька раз, вірніше Ваше імя, що це Ви композитор, але ці пісні будуть асоціювати з виконавцем. Тому Ваше імя нікому не буде цікаве поряд з Тіною. Вам варто або з цим змиритись або працювати, виходити в маси, почати з концертів в пабах для того щоб Ваше імя поверталося в маси … інакше ніхто Вас не буде просто так піарити і про Вас писати

 4. Андрій Підлужний

  Пане Вершник!
  Моє звертання спрямоване виключно до одного з місцевих ресурсів, а не до журнаістів всієї України. (в моєму пості є посилання на ресурс)
  Мене не потрібно *піарити* через призму Тіни Кароль. Я самодостатній чоловік і не вважаю, що єдиним моїм здобутком є написаня пісень для цієї талановитої співачки!Навіть не *написання*…я не писав спеціально* її 3 україїнські пісні, це пісні з мого репертуару!
  Більше того, я ніколи і ні в кого не прошу *мені допомагати* чи щось *казати про мене*….
  За 20 років на сцені, на телебаченні і т.д, я хотів би побачити, скільки від 1993 року матеріалів підготовлено *відважними тернопільськими журналістами* про *Нічлаву Блюз**Діда Андрона з М1* і т.д окрім згаданих мною в записі А.Крохмального?
  Знаючи відповідь наперед, можу сміливо сказати, що я як жив чудово без них, так і проживу далі. Мені дуже жаль своїх молодших колег музикантів, які від *місцевих журналістів*, можуть очікувати лиш купу лайна! З повагою Андрій!

 5. Ілона

  Пане Андрію! Згодна з Вами на 100 відсотків! Поважаю Вас, низький уклін Вам за Вашу творчість, творіть далі, продовжуйте з гідністю виходити з нелегких ситуацій і зай Івм Бог посилає тільки добрих людей!!! Бог у поміч!

Напишіть відгук